Türkiye Motokros Şampiyonası Gönen’de yapılacak

17-18 Eylül 2022 Tarihlerinde Nem’de gerçekleştirilecek olan Türkiye Motokros Şampiyonası 4. Kıç Yarışları’na dönem sayıyor.

Önemli şampiyonalara ocak sahipliği yapmış olan ve FİM marifetiyle genişlik beğenilen parkura erbap Gönen Belediyesi Şakir Şenkalaycı Motokros Parkurunda koyu çalışmaları son ivinti sürüyor.

Şampiyonaya bir iki tıpkı süre kaldığında Nem Belediye Başkanı İbrahim Badik’ı mülakat fail Sportmen Şakir Şenkalaycı; Bökelik öncesi Başkan Palaz’a şampiyonluk bile neler yapılabileceği karşı bilgelik sundu.

Şehremini İbrahim Badik, “Henüz önceki senelerde olduğu gibi Türkiye Motokros Şampiyonası’na sülale sahipliği yapacağız. Parkurun hazırlanması üzere coşkun çalışmalarımız akıbet atiklik devam etmekte. Gönen Belediyesi kendisine, bizlere sakıt ne varsa yapmaktayız. Bu muhteşem etkinlikte kayran alacak olan sporcu, sportmen yakınları ve motokros meraklılarına ilçemizde ağırlamaktan gelgel duyacağız. Şimdiden Şampiyonaya katılacak sporcularımıza kazasız belasız bire bir şampiyonluk diliyorum” dedi.

Motokros sporunun şampiyon sporcusu Şakir Şenkalaycı, “Bizle bu güne büyüklüğünde Gönen İlçesi’nde haddinden fazla sayıda etkinlik düzenledik. Parkurun hazırlanmasında bizlere desteğini esirgemeyen Nem Belediye Başkanı İbrahim Badik’a, Belediye Firez Müdürlüğü’ne, Spor Müdürlüğü’ne, Polis Ofis Başkanlığı’na ve tabii kim Bilim İşleri Müdürlüğü’hangi şükranlarımı sunuyorum. Nem’de gördüğümüz ilgiden ve Gönenlilerin sıcak alakalarından ötürü bire bir misil imdi teşekkür ederim. Ayrıca; 17-18 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Motosiklet Federasyonu Türkiye Motokros Şampiyonası 4. Bukanak yarışlarına eksiksiz motor tutkunlarını nida ediyorum” dedi. – BALIKESİR

Share: