Kuyucak’ta imza töreni gerçekleştirildi

Türkiye Uçan Top Federasyonu Kadınlar 2. Lig’de savaş edecek olan Gencelli İdman Yurdu spor Kulübü’nde imza töreni Kuyucak Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşti.

Kuyucak’ın 2. Lig’deki yegâne temsilcisi olan Gencelli İdman Yurduspor, kullanılmamış sezonda eskimemiş hedefler üzere imza töreni gerçekleştirdi. Kuyucak Atatürk Spor Salonu’nda yapılan imza törenine Kuyucak Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Kuyucak Şehremini Kavi Ertürk, Gencelli Muhtarı Mehmet Futbolcu, Gencelli İdman Yurduspor Kulübü Başkanı Serkan Erdoğan ve taraftarlar katıldı.

Kuyucak Belediye Reisi Dayanabilen Ertürk, “Kuyucak Belediyespor’dan yetişen 2 gencimizin, Gencelli’ye profesyonel lige alıntı olduğunu öğrendik. Kurum duyduk. Enfrastrüktür herhangi bir devir önemlidir. Biz Kuyucak Belediyesi kendisine spor ve sporcunun gelişigüzel ahit birlikte olacağız. Gencelli İdman Yurduspor’a kullanılmamış sezonda başarılar diliyorum” dedi.

Kuyucak Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, “Tıpkı haddinden fazla ilçede fariza yaptım ancak Kuyucak Belediyesi kadar istekle bindi fail aynı uray ile ilk defa karşılaşıyorum. Dokuz Canlı Ertürk Başkanımızın hayata geçirdiği projelerle Kuyucak çokça değişik tıpkı noktaya ulaşmış. Kutlama ediyorum. Göreve geldiğim günden bu yana üstelik Kuyucak’ın sportif başarısından de gurur duyduğumu açıklamak isterim. Emeği geçen herkese teşekkürler” dedi.

Uçan Top camiasının yakından tanıdığı Fenerbahçe’de oynamış ve Galatasaray’birlikte çalıştırıcılık yapmış Dayanıklı Taş, takımın başına geçirildi. Gencelli’nin alıntı ettiği isimler ise şu şekilde oluştu: “Gamze Taş Kandemir, Selinay Karabulut, Sedef Bozalan, Yonca Demirbilek, Baran Bubik, Baylan Özcan, Nisanur Şenbak ve Senem Güngör.” – AYDIN

Share: