Hırsızlık çetesi JASAT aracılığıyla çökertildi

Denizli’nin Kale ve Honaz ilçesinde sonuç 1 haftada 3 motor ve camını kırdıkları araçtan teyp araklayıcı 3 haydut JASAT tarafından yakalandı. Adliye sevkte bayındır tavırlar sergileyen 3 şüpheliden 1’i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Denizli’nin Honaz ve Kermen ilçesinde M.D., A.B. ve S.Ç.’nin motorunun, akıbet olarak T.G.’nin otopark halindeki aracının camının kırılarak oto teybinin çalınması ardından mevrut ihbarlar sonrası ekipler harekete geçti. Jandarmanın Dedektifleri kendisine tanıdık Jandarma Cürüm Araştırma Timleri (JASAT), Kermen ve Honaz kaza Kurnaz Komutanlığı ekipleri yoluyla senkronik emek yapıldı. Yapılan çalışmalarda 3 kişinin kimliği tespit edildi.

2 motosiklet bulundu

Olayı gerçekleştiren M.A.Y., M.A. ve P.C., isimli kişilerinin olduğu belirleme edilmesi peşi sıra operasyon başlatıldı. Operasyonda 3 çirkin saklandıkları yerde kıskıvrak yakalandı. Şüphelilerin çaldığı 2 motosiklet ise park halindeyken bulundu. Irsal edildikleri adli makamlarca P.C. tutuklanırken, M.A. ve M.A.Y. adli arama neredeyse azade bırakıldı. Böylece 4 faili meçhul olay JASAT marifetiyle aydınlatıldı. – DENİZLİ

Share: