Boşanma aşamasındaki eşinin hareket hesabına gitti! Çalıştıran ve çevredekiler öldüresiye dövdü

Utku S., metrukiyet aşamasındaki Sibel S. ile konuşmak üzere çalıştığı hisse senedi adına gitti. Burada tartışan çifti, çevredekiler ayırdı. Yaşanan olayın peşi sıra Yengi S., eşi Sibel S.’yi cebren taksiye bindirmeye çalıştı. Bu tam durumu vukuf düzlük hisse senedi yeri sahibi ve tıpkı zamanda Sibel S.’nin birlikte yaşadığı tez edilen Tamer D., motosikletiyle gelip Galebe S.’ye saldırdı.

ÖLDÜRESİYE YEDİĞİ DAYAKTAN EŞİ SAYESİNDE KURTULDU

Tamer D. ile çevredekiler, Galebe S.’yi sopayla öldüresiye dövdü. Sibel S., araya girerek Yengi Z.’yi kurtardı. Yengi S., hastaneye kaldırılırken, Tamer D. ile 1 emanet ise gözaltına makbuz. Şüpheliler, işlemlerinin peşi sıra sevk edildiği adliyede çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanmadan yargılanmak amacıyla serbest bırakıldı. Yengi S., tedavisi sonrası taburcu edildi.

O ANLAR KAMERADA

Cep telefonu kamerasına yansıyan ve sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde; fenomen adına aksiyon yeri sahibi Tamer D.’nin geldiği görülüyor. Tamer D., motosikletiyle sokaktaki Zafer S.’nin konusunda sürüp çarpıyor. Tamer D. ve çevredekilerin, Sibel S.’yi cebren götürmeye etkin Utku S.’yi sürgü, çifte ve yumruklarla darbettiği görüntülerin böylelikle kadının araya girmesiyle yere düşen Yengi S.’nin kurtulduğu bile görülüyor.Share: