Merkezefendi Belediyesi’nden Otopark ve Yeşil Kayran Çalışması

Merkezefendi Belediyesi, ilçeye kullanılmamış parklar kazandırırken, kâin parklara bile bakım tamir çalışmalarına bitmeme ediyor. Merkezefendi Şehremini Şeniz Doğan, “Ailelerimizin ve çocuklarımızın dörtköşe kânunuevvel geçireceği alanların, kabil olduğunca arttırılmasına önem veriyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi vasıtasıyla Gerzele, Selçukbey, Mehmet Akif Ersoy ve Türe Mahalleleri’nde eskimemiş parklar mensur edilirken; Karahasanlı, Gümüşçay, Idrak Etmek, Mehmet Akif Ersoy, Sırakapılar, İlbade ve Muratdede Mahalleleri’ndeki makul parklarda ve Sevindik Yer Park’ında dahi dayanak noktası, yol yolu ve baziçe grupları yenileme çalışmaları gerçekleştirildi.

“YEŞİL ALANLAR GÜNDELİK HAYATTA ÇOK ÖNEMLİ”

Vatandaşın ihtiyaçlarına ve taleplerine müteveccih hizmetler gerçekleştirdiklerini tamlayan Merkezefendi Şehremini Şeniz Doğan, “Ailelerimizin ve çocuklarımızın sevinçli vakit geçireceği, yorgunluklarını atıp dinleneceği alanların benzer olduğunca arttırılmasına ehemmiyet veriyoruz. Parkların ve yeşil alanların insanın gündelik hayatında gerçekte ne kadar balaban aynı vadi kapladığını biliyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz. İlçemize bugüne kadar birçok düzlük kazandırdık, kazandırmaya devam ediyoruz. Temas madde Merkezefendi için” diye niteleyerek konuştu.

Share: