Hane peşinatını buğdayla ifa fırsatı

Çin’in Henan eyaletinde Kalıp Çin Yurt Şirketi mütenakıs basamak satışlarını ihya etmek için harekete geçti. Kampanya ile rustik kesimde çiftçilik yapanları familya sahibi açmak hedefleniyor.

Domestik halkın çoğunluğunun çiftçilik yaptığı bölgede, peşinat üzere varyasyon edilecek buğday miktarı 24 bin Amerikalı doları yani yaklaşık 420 bin Türk lirası ile sınırlandırıldı. Buğdayın kilosuna ise kestirmece 11 liralık derece biçildi.

Ortaklık vasıtasıyla 20 dönem sürmesi planlanan kampanyaya, rençperlik özne yerel halkın ne kadar bandaj göstereceği alçalma konusu.

Yavaşlayan konut piyasasında şirketler öngörülemeyen piyasa koşullarında ayakta kalmaya çalışırken, ara sıra gayrimenkul şirketleri kampanyalarına ücretsiz otopark ve tamir üzere hizmetler birlikte ekliyor.

Evcil yönetimler üstelik satışları harlatmak amacıyla yüreklilik teşvikleri hazırlıyor. Kampanyalarla almaç hareketliliğinin artması bekleniyor.

Aynı ortaklık henüz geçmiş bile peşinat kendisine sarımsak aldığı bambaşka bir kampanya yapmıştı. Bu kampanya 30 dönem sürmüştü ve sarımsak kampanyasında 30 skor basamak satılmıştı.

ABD’de taşınmazlar firmaları Compass ve Redfin işten çıkarmaya gidiyor

 

Çin’birlikte gayrimenkul satışları 16 yılın dibinde

 

Share: