DÜRÜST Tümen Konya Milletvekili Orhan Yiğitlik Akşehir’de vatandaşlarla görüştü

YANLIŞSIZ Tümen Konya Milletvekili Orhan Erdem ve Akşehir Şehremini Salih Akkaya, Yaylabelen, Üçhüyük, Ortaca, Yeşilköy ve Resi Bey mahallelerinde vatandaşla dostça etti.

Mahalle ziyaretleri öncesi Erdem ve Akkaya, ilçede göreve başlayan Akşehir Kaymakamı Mehmet Özel’i ve Akşehir İlçe Tarım ve Orman Müdürü Soner Kahraman’ı makamlarında müzakere etti.

Daha sonra vatandaşla mülaki Fazilet, vatandaşa seçme antlaşma işlemek üzere çalıştıklarını belirterek, “Güçlü bir liderimiz var. Dünya şu anda hep bu arada bire bir krizden geçiyor. Ben bütün şurası diyorum, cebimizden bazen sene biraz gelirimiz eksilir, kâh yıl artar. Eke olan ululuk. İki sene pandemiden geçtik. 2 kamer 3 ay hastanelerde yatan kardeşlerimiz oldu, rahmetli olanlar oldu. Mehabet bire bir liralık, tıpkı kuruş almadı. Eskiden Nasreddin Caddesi’nde doktor tabelasından geçilmezdi. Birisi hastalansa, amansız hastalık olsa, bütün varlığını, evini, tarlasını satar hastalığına yetiştiremezdi.” dedi.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya dahi vatandaşın talepleri dinlemeye geldiklerini tabir ederek, temas devir vatandaşa genişlik ongun hizmeti verebilmek amacıyla çalışmaları aralıksız kendisine sürdüreceklerini kaydetti.

Share: