DÜRÜST Fırka Umumi Komutan Yardımcısı Vedat Demiröz Karşı Karşıya 100 Ahit çerçevesinde Sultangazililerle benzeri araya geldi

DOĞRU Öğür Genel Başbuğ Yardımcısı ve Bitlis Mebus Vedat Demiröz, AK Fırka İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Sultangazi Belediye Reisi Av. Abdurrahman Dursun, Karşı Karşıya 100 Dolaşma programı çerçevesinde Sultangazili vatandaşlarla heves buluşmaları gerçekleştirdi.

SELIM Tümen Umumi Komutan Yardımcısı Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, SELIM Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Sultangazi Belediye Reisi Av. Abdurrahman Dursun, DÜRÜST Öğür Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, DOĞRU Parti Sultangazi Karı Kolları Başkanı Vasfiye Ayvalı, DOĞRU Fırka Sultangazi Cahillik Kolları Başkanı Yasin Bakırcı, sedir üyeleri ve uray başbuğ yardımcıları, Yüz Yüze 100 Dönme programı çerçevesinde Sultangazili vatandaşlarla bir araya geldi.

Sultangazi’de arzu köprüleri

Yüz Yüze 100 Devir programı çerçevesinde Sultangazi’da planlı buluşmalar oldukça gönülden aynı atmosferde gerçekleşti. Program süresince ilçenin dört bir yanı sıra bir nice vatandaşla içtenlikle muhabbetler paylaşıldı. Esnaflar, öğrenciler, toplum örgütü temsilcileri ve toplumun tamlık kesimlerinden yüzlerce Sultangazili ile arzu köprüleri kuruldu.

Deneyimsizlik buluşmaları

Programın sonunda, çok sayıda gencin katılımıyla, Musahabe Sokağı’nda Deneyimsizlik Buluşmaları gerçekleştirildi. Gençlerin çalkantı ve enerjilerinin hissedildiği program görülmeye derece anlara hayalet oldu.

“Karşı Karşıya 100 Periyot diyerek Sultangazi’deyiz”

Dokunmadık iştiyak, çalınmadık bap bırakmamaya azimli olduklarını belirten YANLIŞSIZ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Mebus Vedat Demiröz, “Sultangazili vatandaşlarımızla ilgiyle gelen bir muhabbeti paylaşıyoruz. Esnaf kardeşlerimizi konuşma ederek bereketli kazançlar diliyoruz. Emekçi kardeşlerimizle buluşuyoruz. Gençlerimizin heyecanına tanık oluyoruz. Bulunmaz Sultangazililere misafirperverliklerinden çevre teşekkürname ediyor, muhabbetimizin sürekli olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

“Yüzlerde gülümseme, geleceğe düş olacağız”

“Bizim meselemiz, gönül kazanmaktır” diyen AK Tümen İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ise, “İstanbul’umuzun her kapısını çalacak, yüzlerde gülücük, geleceğe rüya olacağız. Güncel durağımız Sultangazi. Eşsiz vatandaşlarımızla iştiyak köprüleri kurmaya devam ediyoruz. Sultangazili gençlerimizin da gözleri ışıl ışıl, enerjileri yerinde. Temas biri yarınlara esin kaynağı olacak değerde. İlk günün heyecanı ve inancıyla, geçmişten aldığımız deneyim ve geleceğe dair umudumuzla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

“Komşularımızla tamamen umu gönüleyiz”

Sultangazililerle daim istem birliği içerisinde olduklarını tamlayan Sultangazi Şehremini Av. Abdurrahman Dursun, “Yüz Yüze 100 Devir çalışmamız çerçevesinde, AK Fırka Umumi Başkan Yardımcımız Sayın Vedat Demiröz, DÜRÜST Tümen İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ve kaymakamlık teşkilatımızla alay malay Sultangazili komşularımızla ile tıpkı araya geliyoruz. Gelişigüzel devir sahada, komşularımızla umu gönüleyiz. Gençlerimiz, çocuklarımız, büyüklerimiz, esnaflarımız, öğrencilerimiz, yani Sultangazi’de zihayat yekpare komşularımızı ilgiyle seviyoruz, hepsine değişik değer veriyoruz. Tığ, iri ve faal bire bir aileyiz. Bu samimiyetle, bu heyecanla, bu azimle ayrımsız defa elan ‘Hep Alay Malay Henüz İyiye!’ diyoruz” açıklamasında bulundu

“Samimiyeti, muhabbeti ve kardeşliği paylaşıyoruz”

Sultangazi ile özden aynı muhabbeti paylaştıklarını dile getiren AK Fırka Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, “Karşı Karşıya 100 Dolaşma çerçevesinde komşularımızı müzakere ediyoruz. Seçme devir olduğu kadar, komşularımızın yanındayız. Samimiyeti, muhabbeti ve kardeşliği paylaşıyoruz. Gençlerimiz bile rastgele ant olduğu üzere heyecanlılar, enerjikler. Daima aşkla, muttasıl ve yorulmadan çalışmaya bitmeme ediyoruz. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi sürekli etsin” şeklinde konuştu. – İSTANBUL

Share: