YANLIŞSIZ Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı Vedat Demiröz Sultangazi’de vatandaşlarla buluştu

DOĞRU Öğür Umumi Komutan Yardımcısı ve Bitlis Mebus Vedat Demiröz, YANLIŞSIZ Fırka İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Karşı Karşıya 100 Dönüş programı kapsamında Sultangazi’bile dinç vatandaşlarla aynı araya geldi.

SELIM Öğür Umumi Başbuğ Yardımcısı Bitlis Saylav Vedat Demiröz, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, DÜRÜST Öğür Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, DOĞRU Fırka Sultangazi Karı Kolları Başkanı Vasfiye Ayvalı, DOĞRU Tümen Sultangazi Deneyimsizlik Kolları Başkanı Yasin Bakırcı, sedir üyeleri ve şehremaneti başbuğ yardımcıları, Karşı Karşıya 100 Dönüş programı kapsamında Sultangazi’dahi güçlü vatandaşlarla tıpkı araya geldi.

Karşı Karşıya 100 Zaman programı kapsamında ilçenin dört bir birlikte esnaflar, öğrenciler, topluluk temsilcileri ve toplumun tamam kesiminden bir nice yurttaş ziyaret edildi. Programın böylecene ise çokça sayıda gencin katılımıyla, Danışma Sokağı’nda Cahillik Buluşmaları gerçekleştirildi.

“YÜZ YÜZE 100 GÜN DİYEREK SULTANGAZİ’DEYİZ”

Dokunmadık ikbal, çalınmadık konu bırakmamaya azimli olduklarını tamlayan AK Parti Umumi Komutan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, “Sultangazili vatandaşlarımızla yürekten mevrut bir muhabbeti paylaşıyoruz. Esnaf kardeşlerimizi konuşma ederek artımlı kazançlar diliyoruz. Emekçi kardeşlerimizle buluşuyoruz. Gençlerimizin heyecanına şahit oluyoruz. Nadir Sultangazililere misafirperverliklerinden çevre teşekkürname ediyor, muhabbetimizin daim olmasını diliyorum” dedi.

“YÜZLERDE GÜLÜCÜK, GELECEĞE DÜŞ OLACAĞIZ”

“Bizim meselemiz, iştiyak kazanmaktır” diyen AK Tümen İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ise, “İstanbul’umuzun gelişigüzel kapısını çalacak, yüzlerde gülümseme, geleceğe düş olacağız. Gündeş durağımız Sultangazi. Kıymetli vatandaşlarımızla istek köprüleri kurmaya devam ediyoruz. Sultangazili gençlerimizin de gözleri ışıl ışıl, enerjileri yerinde. Seçkin biri yarınlara sabah yeli kaynağı olacak değerde. İlk günün heyecanı ve inancıyla, geçmişten aldığımız tecrübe ve geleceğe dayalı umudumuzla çalışmaya devam ediyoruz” diye niteleyerek konuştu.

“KOMŞULARIMIZLA DAİMA GÖNÜL GÖNÜLEYİZ”

Sultangazililerle hep istem birliği içerisinde olduklarını tamlayan Sultangazi Şehremini Av. Abdurrahman Dursun, “Yüz Yüze 100 Periyot çalışmamız kapsamında, YANLIŞSIZ Parti Genel Komutan Yardımcımız Sayın Vedat Demiröz, AK Öğür İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ve ilçe teşkilatımızla gelişigüzel Sultangazili komşularımızla ile tıpkı araya geliyoruz. Her zaman sahada, komşularımızla arzu gönüleyiz. Gençlerimiz, çocuklarımız, büyüklerimiz, esnaflarımız, öğrencilerimiz, yani Sultangazi’bile dinamik birlik komşularımızı içten seviyoruz, hepsine ayrı ayrı değer veriyoruz. Biz, iri ve ruhlu aynı aileyiz. Bu halisane, bu heyecanla, bu azimle bire bir defa elan ‘Hep Alay Malay Henüz İyiye!’ diyoruz” ifadelerini kullandı.

Share: