Burdur’da trafik tedbirleri ile genel emniyete ve asayişe ilgili tedbirler toplantısı yapıldı

Burdur’da Vali Yüksek Arslantaş’ın katılımı ile 2022-2023 Terbiye Tedrisat Yılı “Gidiş Geliş Tedbirleri Toplantısı” ve “Genel Emniyete ve Asayişe İlişkin Tedbirler Toplantısı” düzenlendi.

Trafik Tedbirleri Toplantısı ve Umumi Emniyete ve Asayişe İlişkin Tedbirler Toplantısı’nda İl Inanma Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından konu ile ait genel yemek yapıldı. Toplantılarda itimat ve asayişin temini, muhafazası ve trafik güvenliğine ilgili alınan tedbirlerin planlaması yapıldı. Yapılması müstelzim konuların ele alınmasının ardından katılımcılar ile kopça düşün alışverişinde bulunuldu.

Vali Arslantaş toplantının sonunda yaptığı konuşmada, “2022-2023 Eğitim Tedris Yılının bir numara döneminde olduğu üzere ikinci döneminde bile asayişe mukayyit rastgele olayın olmadığı, aldığımız tedbirlerin karşılığını görerek geçireceğimiz ayrımsız gün olmasını rica ediyorum. Herkese çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Toplantıya ilkin Vali Mehabetli Arslantaş başlamak için Ağlasun Kaymakamı Tahir Demir, kaymakamlar, Belediye Başkan Yardımcısı, İl Güven Müdürü Beklenti Bitirik, İl Kurnaz Komutanı V. J. Alb. Engin Hatipoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Tasavvur Akbıyık, İl Hususi İdaresi Umumi Sekreteri Asım Ertilav, ait çekicilik müdürleri, ekol müdürleri, ekol aile birliği başkanları ve okul servisi temsilcileri katıldı. – BURDUR

Share: