YANLIŞSIZ Tümen Muğla Mebus Gökcan, Seydikemer’de muhtarların taleplerini dinledi

DOĞRU Öğür Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Seydikemer ilçesinde mahalle muhtarlarıyla tıpkısı araya geldi.

Belediyeye ilgili tesisteki toplantıda mütekellim Gökcan, yeni tıpkı ilçe olmasına karşın Seydikemer’in bir nice ilçenin önüne geçtiğini söyledi.

İlçe üzere şehremaneti başkanının kesintisiz çalıştığını dile getiren Gökcan, “O yüzden çok şanslısınız. Hastanesinden hükümet konağına, Millet Bahçesi’nden OSB’sine, bayındırlık planlarına kadar vatandaşımızın istediği amme projeleri ve kişisel konularıyla ilişik temas çeşit konuda şehremaneti başkanım layenkati çalışıyor. Bizlerde milletvekilleri olarak Ankara’da başkanımızın, sizlerin taleplerinin takipçisi oluyoruz.” dedi.

DÜRÜST Tümen Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ise Muğla’da seçme iki vekilin bile Seydikemer için haddinden fazla çalıştığını rapor etti.

Milletvekillerinin Seydikemer’in ihtiyacı olan projeleri hayata etmek üzere Ankara’da ilişkin bakanlıklarla görüşmelerini sürdürdüğünü tamlayan Sim, “Şehremaneti Başkanımız Sayın Yakup Otgöz, seçim bir zamanlar verdiği sözleri namına ifham etmek için sakır sakır çalışıyor. Seydikemer’imizde çalışmaları bitmeme fail Seydikemer Ululuk Hastanesi inşallah en güdük zamanda vatandaşlarımızın hizmetine açılacak. Seydikemer Uray Başkanımız Yakup Otgöz’e bire bir yol daha teşekkürname ediyorum.” diyerek konuştu.

Seydikemer Belediye Reisi Otgöz ile Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven’in konuşmalarının peşi sıra, Gökcan muhtarların taleplerini dinledi.

Share: