Motorola Tasarımları

Motorola, tüketici ve kurumsal cep telefonları, iki yönlü telsizler, kamu güvenliği iletişimleri ve uydu televizyonu dahil olmak üzere çeşitli iletişim ürünleri ve hizmetleri sunan çok uluslu bir şirkettir.

Motorola, dünyanın en büyük ticari telsiz üreticisidir. Motorola, on yıllardır el telsizi üretiminde öncü olmuştur. Şirket ilk tüketici telsizini 1946’da piyasaya sürdü – Motorola SCR300. Üretimini 1973’te durdurdular ancak 27 Eylül 2004’te ilk dijital el telsizlerini piyasaya sürdüler – Motorola DP3600 Executive Dijital AM/FM PLL telsiz .

Motorola Kuruluşu

İlk Motorola telsizi, 1928’de kurulan ABD merkezli bir şirket tarafından tasarlandı ve üretildi. Şirket, aynı zamanda 2. Dünya Savaşı ve Nazi işgalinin kurbanı olurken, yerini değiştirmeye zorlayan Büyük Buhran’a da katlanmak zorunda kaldı. 1947’de

Motorola en çok iletişim alanındaki yenilikleri ile tanınır. Telsiz telefonlardan telsizlere, uydu ve hücresel ağlara kadar çok çeşitli ürünler geliştirmiştir.

Bu makale size Motorola telsiz hakkında bilgi verecektir. Motorola telsiz, yüksek kalitesi ve dayanıklılığı ile ünlüdür.

Motorola telsiz, açık arazide sorunsuz bir şekilde 10 mile kadar menzile sahiptir. Pil ömrü, tek bir şarjla 17 saate kadar sürebilir.

Motorola telsizi iki farklı frekans aralığında mevcuttur: PMR446 ve ARES (geniş bant).

Motorola, piyasadaki en popüler markalardan biridir. Kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile tanınırlar. Ancak, tüm modeller eşit derecede iyi değildir. Bu makale size Türkiye’de bulunan farklı Motorola telsizlerini tanıtacaktır.

Motorola telsizleri, dünyanın ilk küresel iki yönlü telsiz sisteminin bir parçasıdır. Uzun yıllardır insanların iletişim kurma şeklini değiştiriyorlar.

Geçmişte Motorola Telsizleri

Geçmişte, Motorola telsizleri pek çekici değildi. Yeni telsiz modelleri daha çekici olacak şekilde tasarlandı ve birkaç basit düğmeye basarak kullanımı çok daha kolay.

Motorola’nın telsizleri, müşterilerin ihtiyaçları için doğru modeli bulmalarını kolaylaştıran çeşitli fiyat ve özelliklerde mevcuttur. Şirket, tüm fiyat aralıklarını ve ayrıca güç kaynağı ve frekans aralıkları gibi teknik özellikleri ve özellikleri kapsayan telsizler üretmektedir.

Motorola DP3600 modeli, üretimi durdurulan ancak halen mağazalarda bulunan eski modellerden biridir. 4 watt güce ve 9 mil (14 kilometre) etkili konuşma menziline sahip 2 yönlü bir telsizdir.

Motorola telsiz, piyasada oldukça popüler olan telsizli telefonlar üreten bir markadır. Motorola, mobil endüstrisinde büyük bir isimdir ve telsiz, yayın ekipmanı ve telekomünikasyon ürünleri üretmektedir.

Motorola telsizleri, ister amatör ister profesyonel kullanım arıyor olun, kullanıcı tipinize bağlı olarak çeşitli farklı modellerde mevcuttur. En popüler modellerden biri Motorola VX-261’dir.

Bu bölümde sizlere Motorola telsizlerinden bahsedeceğiz. Motorola, bir asrı aşkın süredir var olan prestijli bir şirkettir. İlk Motorola telsizi 1930’da icat edildi. Bu makale, Motorola telsiz modelleri ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacak ve böylece dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Motorola, onlarca yıldır aşağıdaki kategorilere ayrılan çeşitli telsiz türleri üretmektedir:

– PMR446 UHF İş Telsizleri

– DM1400 İş PMR446 telsizleri

– VX261 Tekrarlayıcılar

– SL4000 UHF Mobil Telsizler

– SL1600 Çift Yönlü Telsiz (UHF) Mobil Telsizler, GPS alıcılı veya alıcısız

– DP4801 – UHF CAT1 ve CAT2 modelleri ile taşınabilir tekrarlayıcı

– DP4401 Düşük güçlü (CAT2) modellere sahip taşınabilir tekrarlayıcı

Ex Atex – Onaylı standart “Ex Atex” ile uyumlu telsiz sistemi

Bu ürünler Motorola telsiz Türkiye Distribütörü Vizyon telsizden tedarik edilebilir.

Share: