MHP’nin “Yavaş Yavaş 2023 İlçe İlçe Üslup ve Aydınlatma” programı

Boyabat ilçesinde MHP tarafından “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Ilam ve Işıklandırma” temalı izlence düzenlendi.

MHP Tokat Mebus Yücel Bulut, 15 Orak Ayı Şüheda Firez Merkezi’nde düzenlenen programda, 15 Orak Ayı 2016’daki çarpış girişiminden sonradan global oyunları bozacak şekilde MHP’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bire bir araya gelerek Türk milletinin geleceği için eskimemiş aynı engel açtığını söyledi.

Cumhurbaşkanının yalnızlaştırabilmesi ve Cumhur İttifakı’nın dağıtılması amacıyla oyunlar oynandığını belirten Bulut, “Bu oyunları kirletmek ve bunları vatandaşlara inandırmak üzere sahadayız. Karşımızdaki dokuma, MHP lideri Fehamet Bahçeli ile Anadolu insanının arasındaki büyü sarmak maksadıyla konu bap dolaşarak değerinde olmak tuşe etmek işlemeye çalıştı. Öz güdümlerinde aynı MHP tevlit fikirlerini başaramadılar.” dedi.

MHP MYK Üyesi Davut Haskırış dahi Halk İttifakı’nın devamı amacıyla cıvıl cıvıl tıpkısı MHP’ye ihtiyaç olduğunu ifade etti.

MHP Sinop İl Başkanı Bilgelik Çınar ise Reisicumhur Erdoğan ile MHP Umumi Başkanı Celal Bahçeli’nin iç ve aut mihraklara alın anlaşma yaparak bugünkü duruma gelmelerini sağladığını kaydetti.

Programa Boyabat Belediye Başkanı Hüseyin Coşar, MHP MYK üyeleri Yüksel Vazıh ve Erek Kotra, SELIM Tümen Boyabat İlçe Başkanı Mustafa Yaylaoğlu ile sivil cemiyet kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Share: