Bursa Otobüs Terminali’nin Çatısının Bir Kısmı Sebep Düşmesi Sonucu Çöktü

Bursa’da sağlam yağış zımnında yaşanan sıkıntı ve sebep düşmesi sonucu Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin yıldız cephesinde mevcut çatının tıpkısı bölümünde yıkılma meydana geldi. Bursa Büyükşehir Belediye Reisi Alinur Eskişehir Taşı, her duygusal kaybı olmadığını bildirdi.

Hava Bilgisi Genel Müdürlüğü’nün sarı kodla uyarıda bulunduğu Bursa’da asuman ses boğanak yağış, hayatı zıt etkilerken; saika düşmesiyle Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin bina kısmında inkıraz meydana geldi.

CHP Bursa Saylav Erkan Ziyalı, toplumsal medya hesabında, “Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne sakıt sebep ve ateş yağış zımnında çatısının çöktüğünü ve evvel mevrut bilgilere göre can kaybının olmadığını öğrendim. Terminaldeki yurttaşlarımıza ve terminal esnafına eski olsun dileklerimi iletiyorum” mesajını yayınladı.

Bursa Büyükşehir Belediye Reisi Alinur Lüle Taşı ise toplumsal iletişim araçları hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Şehrimizin ara sıra bölgelerinde yaşanan sıkıntı zımnında Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin şimal cephesinde mevcut çatıda inkıraz meydana mevrut, ekiplerimizin takkadak müdahalesi ile şükürler olsun ki tek vatandaşımızın kılına da kötülük gelmemiştir. Rabb’im beterinden korusun.”Share: