‘Zorluklarla Mücadelede Dünyayı Muhavvil Kadınlar’

Samsun Terme Belediyesi Ekin ve Içtimai işlemler Müdürlüğü, 8 Mart Dünya Kadınlar Haset münasebetiyle “Zorluklarla Mücadelede Dünyayı Muhavvil Kadınlar” başlıklı söyleşi programı düzenledi.

Terme Belediyesi Hars ve Sosyal işler Müdürlüğü ekin ve konuşma etkinlikleri kapsamında söyleşi ve seminer programlarına devam ediyor. Terme Belediyesi Hars Merkezi’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle müstehap edip Merve Gülcemal “Zorluklarla Mücadelede Dünyayı Değiştiren Kadınlar” mevzulu söyleşisiyle Termeli vatandaşlarla ayrımsız araya geldi.

Program öncesi yaptığı konuşmada Hars ve Müzakere etkinliklerine önem verdiklerini anlatım fail Terme Şehremini Ulvi Tığ, “Zaman 8 Mart Acun Kadınlar Günü münasebetiyle Merve hocamızı hemşehrilerilerimizle buluşturduk. Bu vesileyle yine canan hatun kardeşlerimin gününü kutluyorum. Bu tarz etkinliklere ehemmiyet veriyoruz. Yıpranmamış programlarla hemşehrilerimizi buluşturacağız” dedi.

Program henüz sonra degaje benzeri okuyucu kitlesinin sevgisini kazanan Merve Gülcemal’in “Zorluklarla Mücadelede Dünyayı Değiştiren Kadınlar” konulu söyleşisiyle devam etti. İlgiyle izleme edilen söyleşinin böylelikle yüzü sıcak yazar, Termelilerle buluşmaktan balaban bahtiyarlık duyduğunu belirterek Komutan Kılıç ve ekibine teşekkür etti. – SAMSUN

Share: