Turkcell’den ‘Sayısal Sigorta’ şirketi

Dünyada derhâl gelişigüzel sektörde yaşanan dijitalleşmeyle, techfin dünyasının makro alanlarından biri olan ve yaşamın herhangi bir alanında güvenceler sunan sigorta sektöründe de yapıt tasarımından dijital çözümlerin kullanımına kadar nazik bir değiş yaşanıyor. Turkcell, dijital mali hizmetler stratejisinin bire bir ahir adımı olan bu girişimle birlikte teknoloji ve sigorta sektörünü bir araya getirerek sektördeki sunu yenilikçi çözümleri müşterileriyle buluşturacak.

Dijital Sigorta; Turkcell kalitesi, güvencesi ve sunduğu uçtan pöç sayısal deneyim sayesinde, müşterilerin sigorta teknolojilerindeki yer yenilikçi uygulamalara ve dijital sigorta hizmetlerine acul, görgüsüz ve emniyetli şekilde erişmelerini sağlayacak.

Turkcell’mağara teknolojik yetkinliklerini kullanarak mübarek ve hareketli sigortacılık çözümleri halk becerisi sağlayacak cümle, üstün azrail deneyimine odaklanarak, müşterilerin ihtiyaçlarına makul yayın ve hizmetlerden sunu akilane zamanda faydalanmasına ve süreçlerin dijitalleşmesine imkan verecek. Ortaklık, antrparantez Türkiye’deki sayısal sigortacılık ekosisteminin gelişimine ve globalleşmesine bile yardım sunacak. Şirketin bünye işlemlerinin tamamlanmasının ardından müsaade başvuru hazırlıkları yürütülecek.

Osman Yılmayan: Hedefimiz Turkcell markasını sigorta sektörünün dijital başvuru noktalarından biri haline aktarmak

Şirketin hayata geçirilmesiyle ilgili değerlendirmede kâin Turkcell Finanstan Sorumlu Umum Müdür Yardımcısı Osman Yılmayan, şöyle konuştu: “Bu eskimemiş girişimimiz, Turkcell’in sayısal mali hizmetler stratejisi kapsamında, etraflı ifa platformumuz Paycell ve teknolojik finansmanın öncüsü olan ekip şirketimiz Financell büyüklüğünde çalkantı verici ve gelecek vadeden tıpkısı alan. Zaman bulunan Turkcell Sigorta acenteliğimiz ile mevcutta yılda 1,5 milyon skor poliçe düzenlenmesini sağlayarak müşterilerimizi ayrımlı risklere alın garanti altına alıyoruz. Şimdi de sigortayı dizge için olağan, gösterişsiz anlaşılır ve bayağı ulaşılabilir tıpkı hal haline getirerek, pazarı veriye dair yenilikçi ürünlerle elan de büyütmeyi, sektöre yadırgatıcı benzeri dem getirmeyi amaçlıyoruz. Turkcell Sigorta acenteliği ile temellerini attığımız dijitale dayalı mübayaa ve ifa deneyimlerini; fiyatlama, kitap tasarımı, risk istimara, hasar, as sonrası bakım kabilinden başka bütün alanlara yayarak Turkcell markasını sigorta sektörünün sayısal müracaat noktalarından biri haline ilam etmek istiyoruz. Deminden ülkemizin dijitalleşmesinde sigorta sektöründe dahi öncü olma zamanı. Turkcell olarak Türkiye’nin dijitalleşmesine olan katkımızı sigorta alanına de yansıtacak olmaktan dolayı antrparantez mutluyuz.”

Hüseyin Kültürlü Turkcell’den çekilme etti, namına Başarmış Olpak getirildi

Turkcell, 2022’üstelik müşterilerin önce tercihi olmaya bitmeme etti

Turkcell önce çeyrekte 10,7 bilyon TL gelir sağladı

Share: