Düz altından mevrut sesler üstüne iş başlatan ekiplerin gördükleri görünüş yürek burktu

Acıpayam ilçesine kapalı Akalan Mahallesi’nde meydana mevrut olayda, yolda yürüdüğü esnada düzlük altından garip sesler duyan yurttaş, ne olduğuna valör veremeyerek 112 Evgin Çağrı Merkezi’ni aradı. İhbar konusunda bölgeye itfaiye ve uyanık ekipleri gönderme edildi. Fenomen adına revan Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, seslerin arttığını duyarak çalışmalarını hızlandırdı.

İÇLER ACISI GÖRÜNÜŞ ORTAYA ÇIKTI

Ekipmanlarla yolda kâin beton kilitleri söken itfaiye aracı ekipler, toprağı kazarak yolda dip bir çukur oluşturdu. Kanalizasyon hattındaki beton boruda seslerin yoğunlaştığını gören ekipler, betonu kırdığında azılı manzarayla karşılaştı. Bire Bir köpeğin beton borunun zarfında sıkıştığını ve neredeyse ölmek için olduğunu gören ekipler, hızlıca zayıf haldeki hayvana müdahale etti. Gücük müddet sonradan sıkıştığı yerden kurtarılan köpek, korkuyla kendisini dışarıya attı.

KÖPEK DIRIM ALANINA BIRAKILDI

İtfaiye görevlileri vasıtasıyla karnı doyurulan ve korktuğu tanıdık kapik, henüz sonradan hayat alanına bırakıldı. Vatandaşlar duyar çalışmalardan âlem ekiplere teşekkür etti.

Fenomen anından görüntüler;Share: