Adana haberi | Bakan Kasapoğlu, Adana’da “2023’e Akilane Şehir Buluşmaları” programında konuştu: (1)

Bilgisizlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlığa tutkun yurtlara 1200 idare personeli alınacağını açıkladı.

Bakan Kasapoğlu, AK Tümen Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, AK Öğür’den bazı MKYK üyeleri, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Mersin Ağacı, Niğde ve Osmaniye milletvekillerinin katılımıyla YANLIŞSIZ Öğür Adana İl Başkanlığınca ayrımsız otelde düzenlenen “2023’e Akilane Site Buluşmaları” programına ortaklık etti.

Kasapoğlu, burada yaptığı konuşmada, vekillik adına kestirmece 70 bin şahsiyet tıpkı sülale olduklarını söyledi.

7 zaman 24 saat, gençlerin her işinin zarfında olma anlayışıyla katılımcılık ruhuyla yollarına bitmeme ettiklerini nâkil Kasapoğlu, şunları kaydetti:

“Ego bu vesileyle buradan ayrımsız duyuruyu paylaşacağım. Dedim ya 70 bin nefis bire bir aileyiz. Yurtlarıyla, kamplarıyla, gençlik merkezleriyle, binlerce spor tesisiyle ve stabil çokça hizmet alanıyla gençlerimizin yanındayız. Biliyorsunuz bundan 3 hafta geçmiş 105 bakir sınırlı binasını Ankara’da hizmete açtık. Yeni inşaatlarımız, yıpranmamış çalışmalarımız bitmeme ediyor. Önümüzdeki günlerde İstanbul’da, Türkiye’nin sunu eskimemiş yurtlarını hizmete açacağız. Onların müjdesini vereyim. Bu alanda tabiatıyla kim ailemizi, bakir arkadaşlarımızla güçlendirme gerekliliğimiz var. Ailemize yeni heyecanlar, bakir motivasyonlar taşıyan arkadaşlarımızı katarak bu heyecanı büyütüyoruz. Ben zaman bu bağlamda hizmete aldığımız kullanılmamış yurtlarımız için 1200 eskimemiş dar hile personeli alacağımızın müjdesini kabullenmek istiyorum. Çekicilik ilanımıza ilgilendiren detaylar bu tün Resmi Gazete’de yayınlanacak. Buna müracaat etmek talip vatandaşlarımız e-Büyüklük kariyer kapısı üzerinden başvurularını yapabilecekler. Ben bu vesileyle cümle adaylarımıza aynalı, hayırlı tıpkısı süreç arzu ediyorum. İnşallah seçkin biri bu anlamdaki süreçleri başarıyla tamamlarlar ve ailemize iltihak noktasında ruhlu tıpkı etap atarlar.”

(Sürecek)

Share: