Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu’nda oynanacak müsabakalarda düdük çalacak hakemler açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Ekincilik Türkiye Kupası 3. Eliminasyon Turu’ndaki karşılaşmaları yönetecek hakemleri duyurdu. Galatasaray’ın, sahasında Kastamonuspor ile oynayacağı mücadelede Alp Arslan fariza alacak.
Tarım Türkiye Kupası 3. Eleme Turu’nda oynanacak maçlarda düdük çalacak hakemler şöyle:
18 Ekim Salı
13.00 Kasımpaşa – Yıpranmamış Sazak İdmanyurdu: Muhammet Büyük Metoğlu
13.30 Serik Belediyespor – Batman Petrolspor: Fatih Tokail
14.00 Altay – Efeler 09: Burak Olcar
14.00 Ankaraspor – Pazarspor: Serkan Eryılmaz
14.00 Manisa FK – Eynesil Belediyespor: İlker Yasin Avcı
15.00 Çaykur Rizespor – Boyabat 1868: Ömer Miğfer Güldibi
17.30 Kayserispor – Iğdır FK Abdullah: Abdullah Buğra Taşkınsoy
20.30 Adana Demirspor – Adıyaman FK: Turgut Doman
19 Teşrinievvel Çarşamba
13.00 Kırklarelispor – 52 Orduspor FK: Ramazan Doğanay
13.00 Vanspor FK – Elazığ Karakoçan FK: Burak Kaplan
14.00 Bucaspor 1928 – Artvin Hopaspor: Emre Kaan Çalışkan
14.00 Kırşehir FK – İskenderunspor: Lütfullah Aslan
14.00 24Erzincanspor – Uray Kütahyaspor: Erhan Kutlu
14.00 Balıkesirspor – Yeşilyurt DÇ Ofspor: Alirıza Altunbakır
14.00 Altınordu – Sapanca Gençlikspor: Fazilet Mertoğlu
14.00 Uşakspor – Gümüşhane Sportif Cerrahi Müdahale: Miğfer Akbaba
14.00 Nazilli Belediyespor – Arnavutköy Belediyespor: Talha Öztürk
14.00 Göztepe – Karaköprü Belediyespor: Ali Yılmaz
14.00 Adanaspor – Orduspor: 1967 Yunus Dursun
14.00 Denizlispor – Ayvalıkgücü Belediyespor: Yalman Taşkınfurat
14.00 Çorum FK – Esenler Erokspor: Doğu Yılmaz
14.00 Etimesgut Belediyespor – 68 Aksaray Belediyespor: Iye Karakaya
14.00 Ankara Keçiörengücü – Diyarbekirspor: Alper Oran
14.00 Şanlıurfaspor – Karaman FK: Miğfer Liva İnan
15.00 Boluspor – Fethiyespor: Batuhan Gültek
17.00 Samsunspor – Muş 1984 Muşspor: Ayberk Demirbaş
19.00 Hatayspor – Düzcespor: Değer Özütoprak
21.00 Galatasaray – Kastamonuspor: Kahraman Aslan
20 Ekim Perşembe
13.00 Gençlerbirliği – Niğde Anadolu FK: Uzun Gümüşdere
14.00 Tuzlaspor – Bursa Yıldırımspor: Alpaslan Şen
14.00 Menemen FK – Bulvarspor: Miğfer Sancak
15.00 Yıpranmamış Malatyaspor – Ağrı 1970: Gürcan Hasova
17.30 Giresunspor – Amasya FK: Dayanım Tonusluoğlu – İSTANBUL