Yeşilçınar, Tire karşısında umduğunu bulamadı

– Yeşilçınar, Tire karşısında umduğunu bulamadı

DENİZLİ – TFF Lehçe Müptedi Lig 9. Kadro 18. haftasında Denizli Şirinköy Stadı’nda oynanan GL Yeşilçınarspor-Tire 2021 FK maçı golsüz beraberlikle sonuçlandı.

TFF Lehçe Çolpa Loda 9. Takım 18. haftasında GL Yeşilçınarspor ile Tire 2021 FK, Denizli Şirinköy Stadı’nda oynanan mücadelede golsüz berabere kaldı. Karşılaşmada rakibine nazaran henüz gür benzeri oyun sergileyen ve en az 4-5 kemiksiz gol pozisyonundan yararlanamayan familya sahibi Yeşilçınarspor, kaçan 2 puanın üzüntüsünü yaşıyor. Bu sonuçla puanını 16’a çıkaran yeşil-beyazlılar, 13. sıradaki yerini korumuş oldu. Müsabakayı değerlendiren Yeşilçınarspor’un muvaffakiyetli futbolcusu Samet Ünver, üç haftadır gür bire bir oyun sergilediklerini belirterek, “Üç haftadır yüreğimizi ortaya koyuyoruz. Haddinden Fazla iyi savaşım ediyoruz. Geçen hafta Muğla kaçtı. Bu hafta Tire kaçtı. Çiğli’den çokça domuzuna ayrımsız galibiyet aldık. Böyle devam edeceğine inanıyorum. Takıma sonuna büyüklüğünde güveniyorum. Bu takım kümede kalacak. Bu topluluk başta kurulsaydı şu anda şampiyonluğa oynuyor olurduk” dedi.

“Üç haftadır mebzul savaş ediyoruz”

Rakiplerine 1 fakül yaklaştıkları üzere bahtiyar olduklarını dile getiren yeşil siyahlı takımın kalburüstü oyuncusu Ertuğrul Leşker, “Çokça mütehammil ongun benzeri savaşım verdik. İnşallah önümüzdeki hafta Münevver Yıldızspor’u yenerek rakibimiz olan takımı aşağıya alacağız” ifadelerini kullandı.

Share: