YANLIŞSIZ Öğür enformasyon toplantısını Gerger’de yaptı

SELIM Öğür, maaş müşavere ve kıymetlendirme toplantısını Gerger ilçesinde gerçekleştirdi.

DÜRÜST Fırka İl Başkanı Mehmet Dağtekin başkanlığında yapılan toplantıya, Minval ilçe Başkanı Mustafa Alkayış, Gerger İlçe Başkanı Mehmet Kutlubay, Besni ilçe Başkanı İsmail Sümer, Gölbaşı ilçe Başkanı Melik Toydaş, Kahta ilçe Başkanı Bedir Kullanılmamış, Çelikhan kaza Başkanı Mehmet Baltacı, Tut kaymakamlık Başkanı Ulu Korkmaz, Samsat ilçe başkanı Hasan Fazilet, Sincik kaza başkanı Fikret Garip, Gerger Şehremini Erkan Aksoy, Avrat Kolları Başkanı Saliha Siler, Cahillik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe, İlçe Koordinatörleri ve sandık kurulu başkanları, ülke umumi ve belediye sedir üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını işleyen DOĞRU Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin seçme kamer tıpkı ilçe yapılan toplantının bu ayki toplantıyı Gerger ilçesinde gerçekleştirdiklerini anımsatarak, “Bu güruh vesilesi ile Gerger İlçe Başkanı adına göreve getirilen Mehmet Kutlubay kardeşimize dahi tekrardan uz olmasını diliyoruz. Bilindiği üzere temas kamer bambaşka ayrımsız ilçemizde toplantılarımızı yapıyoruz. Yabansı bir boyut olmadığı sürece bu toplantılarımızı muvazeneli aynı şekilde sürdürerek hem yaptığımız çalışmaları hem birlikte önümüzdeki süreçte neler yapabiliriz kabilinde bu toplantılarımız berenarı verimli geçmemektedir. Allah’a hamdolsun, tamam kaza teşkilatlarımız sahada. Kendilerini ayrıca tebrik ediyorum. Form ilçemiz ve ilçe teşkilatlarımız yaptıkları programlarla yaz dönemini komple meşgul geçiriyoruz. Ilkin TBMM Milli Defans Komisyonu Başkanımız Ahmet Entelektüel tutmak için Milletvekillerimiz İbrahim Halil Fırat, Muhammed Fatih Yerey ve Yakup Taş teşkilatlarımızın hazırladığı programlar çerçevesinde Adıyaman’ımızın dört bir yanını karış karış gezerek vatandaşlarımızla, esnalarımızla, çiftçilerimizle sanayicilerimizle bire bir mesafe geldik” dedi.

Fırka namına 2023’hazırlanırken millete bakım ika yolunda iri benzeri özveri ile çalışmaya bitmeme ettiklerini tamlayan Dağtekin, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyük Türkiye ideallerimize azimli ayrımsız şekilde yürüyoruz. AK Parti’nin vizyonu, tıpkısı bütün yerine ruhlu Türkiye’yi, yerelde dahi dinamik Adıyaman’ımızı kültürlü ve müreffeh yarınları inşa ika vizyonudur. Rabbim eren milletimizi devletsiz, vatansız, bayraksız ve ezansız bırakmasın. Nedeniyle bizlerin da gayretle haddinden fazla çalışmamız gerekiyor. Tabiatıyla bizler birlikte beşeriyiz . Gelişmemiş sıkıntılarımız tür. Ama bizim üzere aslolan, bütün ilçelerimizin umumi sorunlarıdır ve o sorunların çözüme kavuşturulmasıdır.

Karı Kolları teşkilatımız aceleten lahzada seçkin gün mahalle toplantılarıyla sahadalar. Sülale karı, basamak sekmen dolaşark vatandaşlarımıza içtenlikle esenleme veren parçalanmamış SELIM Kadınlarımızı içtenlikle kutluyorum. Tıpkısı şekilde Bilgisizlik Kolları Teşkilatımızda yaptıkları faaliyet ve faaliyetlerle gelişigüzel biri yarınlara sabah yeli kaynağı olacak değerde. Serencam olarak Malazgirt programında üstelik bunu gördük. Hepsinin gözleri aydın çırağ ve enerji doluydu. Bu açar heyecanıyla, aşkıyla, azmiyle Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ve onunla alay malay medeniyet nöbetini devralacak gece SELIM Gençliğimize selam olsun. Bu futgu ve düşüncelerle toplantımıza katkı sunan tamlık başkanlarımıza şükranlarımı sunuyor, toplantının hayırlara miftah olmasını diliyorum” dedi.

Öte yandan toplantıya telefon bağlantısıyla katılan YANLIŞSIZ Fırka Adıyaman İl Koordinatörü Ejder Açıkkapı ise yapılan düzlük çalışmalarına ilgi çekerek ” Bütün teşkilatlarımızın SELIM Tümen döneminde değme alan devrim niteliğinde yapılan çalışmaları vatandaşlarımıza anlatın. Adıyaman biçim doğmak için tam ilçelerimizde bitmeme projeleri hayata geçirdik. Hizmete açtığımız bu projeleri düz çalışmamalarına yansıtacağız. Bittabi bu süreçte aynı çokça manipülasyonlara alın birlikte haddinden fazla titiz olmamız gerekiyor. Biz umum bunlara karşın milletimize bakım etmekten kalın kafalı durmayacağız. Bu komütatör bizi bu güzelce toplantıya nida eden devlet başkanımız Mehmet Dağtekin gözetiminde yekpare başkanlarıma teşekkürname ediyor, çalışmalarında muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Toplantı dahi antrparantez ilçe başkanları da teker tekerlek hezel alarak yaptıkları kayran çalışmalarıyla ilişik hikmet vererek önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalara ilgili üstelik defa haritasını belirlendi. – ADIYAMAN

Share: