Virajı alamayan kurgu evvel eve ardından direğe çarptı

Virajı alamayan çevirici evvel eve peşi sıra direğe çarptı

MANİSA Manisa’nın Yunusemre ilçesinde virajı alamayan aynı makine alın şeride geçip kez kenarındaki biricik eğik tıpkısı eve peşi sıra birlikte taraf dönerek kaldırımdaki elektrik direğine çarparak durabildi. Nazik tıpkısı gürültüyle ürkü işlek ocak sakinleri ve mahalle halkı ise çok yoğun yaşanan kazalara daha çok bire bir hal bulunmasını istedi.

Henüz geçmiş çokça sayıda insanoğlu kazanın meydana geldiği Manisa’nın Yunusemre ilçesi Menemen Caddesi ile 75. Sene Bulvarını birbirine bağlayan kavşakta Muradiye istikametinden gelen Emel C. idaresindeki 34 BSR 38 plakalı araba, viraja geldiği tam sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi üzerine evvel alın şeride geçip peşi sıra biricik katlı aynı eve ve hareketlilik direğine çarparak yan döndü. Otomobilde ve evde hasar meydana gelirken şans eseri yaralanan olmadı.

Kaza sırasında ailesiyle gelişigüzel evlerinde oturan ve nazik aynı bangır bangır panik faal aile sahibi Mehmet Nuri Karaarslan (45), çokça yoğun yaşanan kazalardan kıran bundan sonra evlerinde abat tıpkısı şekilde oturamadıklarını anlattı. Mahalle sakinlerinden Şakir Akdeniz, “Bu yolun biran ilk çevre için bağlanması geçişsiz. Sonsuz adam kaza oluyor. Geçen 3 sevimli öldü burada. Burası meslek yolu. Saat 12.00’da burası gençler doluyor. Burası yol değildi sonraları yol oldu. Tığ yetkililerden bu yolun bağlantısının yapılmasını istiyoruz.” dedi. Ayrımsız özge mahalle sakini Ceylan Aslanboğa ise şunları söyledi: “Burada insanlar mağdur durumda. Buraya bir tılsım alınmasını istiyoruz. Burada o kadar haddinden fazla cevvaliyet yapılıyor ki sözde tayyare pisti. Keskn virajı göremeyince de evlere giriyorlar. Önlem alınmalı.”

Share: