Tıvorlu İsmail: “Ayağımı kırdım amma sahneden atlamaya devam edeceğim”

Tıvorlu İsmail: “Ayağımı kırdım ama sahneden atlamaya bitmeme edeceğim”

Tarzı ve hareketleriyle fenomen olan ‘Tıvorlu İsmail’ sahneden illet atladığını anlattı

ŞIRNAK – Tıvorlu İsmail adına aşina olay hanende İsmail Aşkan, kapela ve gözene takarak illet sahneye çıktığını ve yüksek platformlu sahnelerden neden atladığını anlattı.

Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde bölgede düğünlerde domestik artist namına katılan ‘Tıvorlu İsmail’, sosyal medyada seslendirdiği gidiş ile kitleleri coşturarak ünlendi. Güneş gözlüğü ve kapela takan, kendine has giyinen ve şarkı söylediği platformdan kendini bayağı atarak hayran kitlesinin içerisine karışan İsmail Aşkan, sahneden sebep süfli atladığını hikâye.

Silopi’de sahneye çıktığını ve gençlerden 20 metre uzakta olduğunu tabir fail Aşkan, sahnede tabiat almadığını söyledi. Gençlerin süresince olmaktan tabiat aldığını nâkil Aşkan, “Düzlem hangi kadar yüksekte olsa ben atlarım. Tıpkısı uzaklık 3-4 metre yükseklikten atladım, ayağım kırıldı. Ayrımsız kamer yatakta kaldım. O atlayıştan beğeni alıyorum. Sahnede olduğum ahit tabiat almıyorum” dedi.

Yeni gidiş için İstanbul’a gideceğine değinen Aşkan, “3 kamer İstanbul’da kalacağım. Evire Çevire şeyler hazırlayacağım, bomba kabil geleceğim. Hazırlığımı yapıyorum, mail zamanda 4 zerre geliyor” ifadelerini kullandı.

Share: