Tekirdağ’dan kısa gelişmemiş

Tekirdağ Er Ahiz Toprak Başkanı Personel Albay Davut Kulalar, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Vicdanlı Delice’i müzakere etti.

Üniversiteden yapılan açıklamaya bakarak, rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette rey alışverişinde bulunuldu, üniversitenin yaptığı icraat görüşüldü.

Rektör Delimsirek, ziyaretinden etraf Kulalar’a teşekkürname etti, görevinde başarılar diledi.

Tekirdağ’üstelik Süleymanpaşa’nın Yıldızları Basket Ligi başladı

Süleymanpaşa Belediyesince 12 gözyaşı şeş ve 14 yaş altı girmek üzere iki gözyaşı grubunda planlı “Süleymanpaşa’nın Yıldızları Basket Ligi” başladı.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak oynanan maçlarda nüsha tutulmayacak, tamam takımlar ve sporculara, katılım madalyası ve sertifikası verilecek.

Açıklamada ifadelerine saha verilen Süleymanpaşa Belediye Reisi Cüneyt Yüksel, düzenledikleri organizasyonla çocukları görüntülük bağımlılığından uzaklaştırmak istediklerini belirtti.

Yüksel, şunları kaydetti:

“Gençliği olmayanın geleceği olamaz ilkesinden hareketle düzenlediğimiz Süleymanpaşa’nın Yıldızları Basket Ligi, sporcularımıza, antrenörlerimize ve velilerimize hayırlı olsun. Yara alışkanlıklardan arkalamak ve spora isteklendirmek üzere düzenlediğimiz organizasyonumuza ulama veren birlik faaliyet arkadaşlarıma ve değişik paydaşlarımıza da antrparantez şükranlarımı sunuyorum.”

Share: