‘Sil Baştan Kaynanam’ filmi 18 Kasım’da vizyonda

‘Sil Baştan Kaynanam’ filmi 18 Kasım’de vizyonda

İSTANBUL – Yapımcı Bağlılık Erdoğan’ın eskimemiş filmi ‘Sil Baştan Kaynanam’ 18 Kasım’bile vizyona giriyor. Filmin başrollerini Matlup Büyük ve Alper Saldıran paylaşıyor.

İzleyiciye hamam ayrımsız aşk hikayesi sunarak, vizyonun arkası sıra televizyon ekranlarına getirilen ve Bulgaristan, Makedonya, Bosna Hersek, Sırbistan, Pakistan, Kuveyt ve Katar kabilinden ülkelerde tabiat toplayan Nasipse Olur’un yapımcısı Greenart’ın kurucusu Vahdet Erdoğan’ın yeni filmi ‘Sil Baştan Kaynanam 18 Kasımda vizyona giriyor.

Başrollerini Alacak Koca ve Alper Saldıran’ın paylaştığı Zeynep Eronat, Gök Dabak, Yeşim Dalgıçer, Ünal Yeter, Gökçe Özyol, Ferman Zevk Sebep, Ömer Kurt, Sulh Başar, Kağan Bulut, Irmak Işıklı, Kristal Yılmayan, Elif Melda Yılmayan, Su Şenbacak ve Mısır Yasemini Sümer kabilinden sevilen oyuncuların nümayiş aldığı ‘Sil Baştan Kaynanam’ filminin geçtiğimiz günlerde çekimleri bitti.

Yönetmenliğini Raşit Çelikezer, senaristliğini Barış Başar’ın üstlendiği filmde; hayırhah tıpkısı eş iken, hafızasını kaybetmesiyle bire bir canavara dönüşen ve kaynana zulmünden kurtulmaya çalışan Ceylan (Alacak Koca) ile annesiyle eşinin arasını bulmaya çalışırken, ikisi eliyle birlikte ezilen Ünal’ın (Alper Hücumcu) kahkaha ve avantür dolu serüveni anlatılıyor.

Sivas’ta çekimleri gerçekleşen filmde kısaca 2 bin Sivaslı yardımcı oyuncu olarak cila aldı. Film hem Sivas dokusuyla hem da kaynana temasıyla özen çekiyor.Share: