Polis, kardeşi marifetiyle vurulan taze kızı yetişmek üzere hakeza çabaladı

Polis Güçleri, kardeşi vasıtasıyla vurulan tüvana kızı kurtarmak için böyle çabaladı

Kardeşi marifetiyle sokak ortasında silahla vurulan dinç mühendisin vurulduktan hızla sonraları fariğ görüntüleri ortaya imdi

Polis Güçleri memurunun zinde kıza dakikalarda duygu masajı yaptığı anlar kamerada

ŞANLIURFA – Şanlıurfa’da kardeşi vasıtasıyla silahla çıkmaz ortasında vurularak öldürülen tendürüst mühendisin vurulduktan çabucak sonra fariğ görüntüleri ortaya çıtı. Görüntülerde resmi üniformalı bire bir polis memurunun tendürüst kızı yeniden hayata koymak üzere dakikalarca ruh masajı yaptığı görüldü.

Şanlıurfa’da geçkin yaşanan olayda hususi bire bir firmada çalışan tüvana yapım mühendisi Ilkbahar Hezer, kardeşi H.Y. vasıtasıyla pompalı tüfekle vuruldu. Vücuduna çokça sayıda zıpzıp şeklindeki pompalı tüfek saçmasının çıkıntı ettiği tüvana kız, kaldırıldığı Mehmet Akif İnan Terbiye ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti.

Polis memuru elinden geleni yaptı

Genç kızın vurulduktan çabukça sonra yerde yatarken çekilmiş görüntüleri ortaya imdi. Görüntülerde çok sayıda polis güçleri ekibinin olay hesabına gittiği ve resmi üniformalı tıpkı polis güçleri memurunun dinç mühendisi kurtarmak amacıyla dakikalarca kalp masajı yaptığı görüldü.

Share: