Otel lojmanından elektronik beyin arakçı hırsız tutuklandı

Otel lojmanından bilgisayar araklayan eşkıya tutuklandı

MUĞLA – Muğla’nın Marmaris ilçesine sadık İçmeler Mahallesi’nde tıpkı otelin personellerinin kaldığı lojmana girerek cüzdan, el telefonu ve elektronik beyin arakçı hırsız polisten kaçamadı. Tutuklanan Y.E cezaevine irsal edildi.

Marmaris’e 11 kilometre mesafedeki İçmeler Mahallesi’nde bulunan ayrımsız otel ve otel lojmanından hırsızlık ihbarı düzlük polisler yaptıkları degaje çaplı araştırmada yabansı Y.E ye ulaştı. Otel ve lojmandan bilgisayar, çökertme telefonları ve cüzdanlar çalan hırsızın cüzdanlarda bulunan kredi kartları ile ahzüita yaptığı belirlendi. Marmaris Güvenlik Seksiyon Amirliği ekipleri eliyle yakalanan haydut otelden çaldığı bilgisayarı sakladığı yerden çıkararak teyit etti, cep telefonlarını sattığını ve itimat kartından temazsız muamelat yaparak neymiş kendininmiş kabilinden yaparak azık maddesi ve ispirto aldığını tez etti.

Emniyetteki bakı işlemlerinin tamamlanmasının peşi sıra bugün adliyeye atıf edilerek hakim karşısına çıkarılan harami Y.E cezaevine gönderildi.Share: