Mustafa Yıldızdoğan, SELIM Öğür Muğla Mebus Gökcan’ı övdü

Adlı Türk folk müziği sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan manzara aldığı 29. Taraça Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesi ahali konserinde DOĞRU Tümen Muğla Miletvekili Yelda Erol Gökcan’ı övdü.

Mustafa Yıldızdoğan kendisini yöre sıralardan izleyen YANLIŞSIZ Parti Muğla Miletvekili Yelda Erol Gökcan’a övgüler yağdırarak ” Kendisi hem başarılı hem birlikte mütevazi aynı âdem amma aynı zamanda o tıpkısı padişah, Konya’ya evimizde bizleri ülfet etti. O hoppadak Muğla’nın değil kamu ülkenin vekili ” diye Budun ittifakının bütünlüğünü kimsenin bozamayacağını belirtti.

Yıldızdoğan ” Malazgirt’te Anadolu’nun kapılarını açan Alparslan ve Mustafa Eksiksizlik Atatürk’e minnettarlık duyuyoruz onları ve tüm gazi ve şehitlerimizi ocumak ile anıyoruz ” şeklinde konuştu. Ünlü artist konserde birbirinden fena hâlde türkülerini seslendirdi.

Yaklaşık 10 bin kişinin izlediği konserde YANLIŞSIZ Fırka Mebus Gökcan, MHP memleket Başkanı Mehmet Korkmaz, Seydikemer Belediye Reisi Yakup Otgöz, Güreş Ağası Alemdar Akdenizli sahneye çıkarak şarkıcıya çiçek ve teşekkür plaketi sundu. – MUĞLAShare: