Milyoner müteşebbis UFO avlayacak

William Sachiti, İngiltere’nin Norwich kentindeki sakat benzeri Kraliyet Albeni Kuvvetleri üssünü satın aldı. Ehil olduğu otonom teslimat araçlarını test etmek amacıyla eskimemiş aldığı alanı kullanan Sachiti’yi bu alanda benzeri da şaşırtı bekliyordu: Gelen çekirdeksel bombaları sınırlamak için kullanılan hizmet dışı mevdu tıpkısı insiyak sistemi.

Çoğu milyoner servetini fiyatlı arabalara ve lüks teknelere harcarken, William Sachiti servetini İngiltere Norwich’te Soğuk Savaş döneminden kalma bir içgüdü istasyonu satın almak için kullandı.

“Fiyatlı hobim UFO bulacak”

İngiliz girişimci Sachiti, otonom araçlarını teşebbüs etmek amacıyla hususi ayrımsız kayran satın aldı, ancak milyoner müteşebbis bu alanda bonus kendisine aynı de içgüdü sistemi buldu. Deminden Sachiti, bu sistemi tamirat etmeye çalışıyor ve “Bunu hayata geçirmenin ayrımsız yolunu bulacağım ve insanların onu kullanmanın bildirme gür yolunu seçmesine izin vereceğim” diye kendine eskimemiş aynı amaç ediniyor.

Devasa tümce, İngiltere’da çekicilik defans istasyonu olan Neatishead’deki Kraliyet Çekicilik Kuvvetleri’nde bulunuyor.

AMES Type 84 sevkitabii ünitesi kendisine aşina bu ünite, 1962’den 1994’e büyüklüğünde faaliyetteydi ve çekirdeksel bombaları tayin etmeye çalıştı. Sachiti, sistemi yeniden özgün amacı için kullanmayı planlamıyor, bunun hesabına insanların gündeş dünyaya daha uygun aynı görev bulmasını umuyor.

Sachiti, bunun üzere üstelik pop site Reddit’te ayrımsız sandalye yayınladı ve bu insiyak sistemi ile ne yapması gerektiğini sordu. Milyoner, gelen öneriler üzerine üstelik son mertebe açıkça aptal tıpkısı büyüklenme sergiledi. Eğer UFO avlanması isteniyorsa o devir bunun üzere kullanılacağını tamlayan adlı müteşebbis, “Fiyatlı hobim UFO bulacak. Eğer dünya bunu istiyorsa, ben kimim ki yargılayacağım” diyor.

Sachiti, satın aldığı bu sürprizli düz üzere ne büyüklüğünde ödediğini açıklamasa de 2010 yılında, 4,7 milyon dolarlık bire bir fiyatla satışa sunulan kesim için hamile ayrımsız harcama yaptığı hesap pusulası ediliyor.
Sachiti, abes zamanlarını dünyanın sorunlarını fasletmek amacıyla kullanan tıpkısı robotist, bireşimli zekâ uzmanı ve müteşebbis. Antrparantez 250 milyon dolar değerindeki Kar-Go isimli şirketiyle, otonom makine kullanarak kargo paketlerini konfirmasyon ediyor.

Vesait; bir adrese gidiyor, bagajını açıyor ve paketlerini tasdik ediyorlar. Bu sıradan araçlar şu an için yemeden içmeden aşağılık kolileri tasdik etse birlikte aslında bu koliler kargo yükünün yüzde 80’inini oluşturuyor.

ABD’nin sır belgeleri ortaya bundan sonra: Kavga gemisinde UFO alarmı!

 

Çekişme milyonerler göçünü körükledi

 

Güre milyonerler fiyatlı alışverişleri erteledi

 

Share: