Metaverse’de bade fabrikası

FİNANSGUNDEM.COM – DIŞ DUYUM SERVİSİ

Bacardi Limited’in sahibi olduğu Angel’s Envy ünlü Kentucky merkezli ayrımsız zanaat imbik metaverse girdi. Angel’s Envy bade fabrikası, üs dünyadaki genel merkezinin 8,2 milyon dolarlık genişletmesini yeni bitirdi. Ancak bizzat ülfet edemeyen insanlar üzere, gelip metaverse’deki alkolik eğlenceye iltihak imkanı amacıyla koskocaman bir adım attılar. Eskimemiş karargah Metaverse’de kopyalandı ve Ulusal Burbon Günü’nü kutlamak için tıpkı aktiflik düzenliyorlar.

BİR DİZİ ETKİNLİK DÜZENLENECEK

14 Haziran’dan 20 Haziran’a büyüklüğünde Metaverse hayranları, ücretsiz NFT giyilebilir cihazlarının kilidini yarmak üzere bire bir dizi mücadeleye katılabilir. Hayranların ayrıca bir Katılma Kanıtı Protokolü jetonu almaları gerekiyor. Katılanlar, burbon ve kokteyl yapmayı öğrenebilecek. İstenilmesi halinde kokteyl kurye ile eve teslim edilebilecek.

Sanal sisteme kazanmak üzere biricik kayıt 21 yaşında girmek.

MİSAFİR KENDISINE BILE KATILABİLİRSİNİZ

İyi haber şu ki, dijital aynı cüzdana ihtiyacınız yok, yarışmaya mihman yerine girebilirsiniz.
Gigi DaDan, Angel’s Envy Umumi Müdürü, “Tesislerimizi müracaat etmek ve bade fabrikamızı deneyimlemek talip ziyaretçilerden mevrut emniyetsiz talebi çıktı daha mebzul karşılayabiliriz. Millî Burbon Günü’nde Angel’s Envy Sermaye Distillery’yi piyasaya sürmekten kasırga duyuyoruz ve mevhum repertuvar eliyle dünyanın seçkin yerinden yeni izleyicilerle burbonu aynı araya lütfetmek ve tebrik etmek üzere sabırsızlanıyoruz” dedi.

HSBC, metaverse yatırım fonu kuruyor

 

Metaverse ekonomisi 13 trilyon dolara ulaşabilir

 

Share: