Merkezefendi’de Yollar Yenileniyor

Merkezefendi Belediyesi eliyle Adalet Mahallesi Fatih Odalık Mehmet Caddesi ve çevresinde asfalt, misil ve yaya kaldırımı çalışmaları tamamlandı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “İlçemizin birçok noktasını yenilemeye bitmeme ediyoruz. Fatih Sultan Mehmet Caddesi ve çevresi üstelik asfalt, kat ve kaldırım çalışmalarımız sonrasında yeni ve bozulmamış görünümüne kavuştu” dedi.

Merkezefendi Belediyesi ilçe genelinde konforlu erişim hatırlamak adına dal çatı ve misil yenileme çalışmalarına bitmeme ediyor. Düzenlenen bire bir şekilde düzenlenen çalışmalarda Merkezefendi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hak Mahallesi Fatih Hükümdar Mehmet Caddesi ve çevresinde çalışmalarını tamamladı. 11 bin 500 metrekarelik alanda hamam asfalt serimi, 4 bin metrekarelik yaya kaldırımı parke ve 4 bin metre uzunluğunda kaldırım bordür taşı zemin işlemleri düzenlendi. Fatih Odalık Mehmet Caddesi ve çevresi eskimemiş görünümüyle kullanıma açıldı.

“VATANDAŞLARIMIZIN ÇALIŞMALARIMIZDAN KIVANÇLI OLMASI BİZLERİ BILE BAHTIYAR EDİYOR”

Merkezefendi’yi geliştirmeye bitmeme ettiklerini belirten Merkezefendi Belediye Reisi Şeniz Doğan, “İlçemizin birçok noktasını yenilemeye bitmeme ediyoruz. Fatih Odalık Mehmet Caddesi ve çevresi da asfalt, defa ve kaldırım çalışmalarımız sonrasında bakir ve saf görünümüne kavuştu. Çalışmalarımızla ilçemizin bir nice noktasını daha güvenli ve konforlu hale getirdik ve getirmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın çalışmalarımızdan kivançli olması bizleri da mutlu ediyor. Merkezefendimiz üzere çalışıyoruz, çalışacağız” diye niteleyerek konuştu.

Share: