Merkezefendi Şehremini Doğan’dan Sevindik ve Sümer Mahallelerine Beşaret

Merkezefendi Belediyesi, Sevindik ve Sümer Mahalleleri’nde dev üstyapı çalışmalarına başlıyor. Şehremini Şeniz Doğan, “Hemşehrilerimizin günce yaşamını kolaylaştırmak namına iki mahallemizdeki üstyapı çalışmalarına başlıyoruz. İlçemizin birbirinden adamakıllı bu iki mahallesi, üstyapı çalışmalarından sonraları haddinden fazla elan fena hâlde olacak” dedi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçede sürdürülen misil çalışmaları kül hızıyla devam ediyor. Sevindik ve Sümer Mahallesi’nde durma eden vatandaşların mufassal zamandır beklediği üstyapı çalışması başlıyor.

Merkezefendi Belediyesi, Sevindik Mahallesi’ndeki çalışmalara on çevrim içre, Sümer Mahallesi’ndeki çalışmalara ise 29 Ağustos’ta yapılacak ihalenin ardından başlayacak.

“ON GÜN İÇİNDE SAHADAYIZ”

Yapılacak çalışmalar sonucunda öncelikle iki mahallenin tevessül etmek amacıyla Merkezefendi’nin çehresinin değişeceğini tamlayan Merkezefendi Belediye Reisi Şeniz Doğan, vatandaşların mağduriyetini gidereceklerini dile getirdi. Genişlik gelişmemiş sürede çalışmaların tamamlanacağı belirten Başkan Doğan, “Haftanın evvel gününe aynı müjdeyle girmek istiyorum. Sevindik ve Sümer mahallelerimizde yapacağımız dev üstyapı hamlesine başlıyoruz. Sevindik’te ihalemiz sonuçlandı. On dolaşma zarfında sahadayız. Sümer mahallesi için da münakasa tarihimiz 29 Ağustos. Ayrımsız ay içerisinde bu mahallemizde birlikte çalışmalara başlamış olacağız. İlçemizin birbirinden güzelce bu iki mahallesi, üstyapı çalışmalarından sonra çokça daha iyicene olacak. Şimdiden tamlık hemşehrilerime yavuz olsun” dedi.

Share: