Merkezefendi Şehremini Doğan: Eğitimin Gelişigüzel Devir Rahat Koşullarda Gerçekleşmesi İçin Çalışıyoruz

Denizli Merkezefendi Belediyesi’nin Muratdede Mahallesi’nde yaptığı Gamateks-Osman Aydınlı Devir Bakımevi’nde eğitim başladı. Belediye Reisi Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak eğitimin temas zaman abat koşullarda gerçekleşmesi amacıyla çalışıyoruz. İlçemize kazandırdığımız ve kazandıracak olduğumuz sıra bakımevlerinde çocuklarımız gündeş, donanımlı ve ferah tıpkısı ortamda sıra geçirecek. Hem bizlerin hem de ailelerin içi bu yönde çokça bayındır. Eğitimde fırsat eşitliği yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Denizli Merkezefendi Belediyesi’nin Muratdede Mahallesi’nde yaptığı Gamateks-Osman Aydınlı Çağ Kademe zaman faaliyete başladı. Dört sınıftan oluşan gün bakımevinde, 86 öğrenci terbiye matlup. Şehremini Doğan, önceki yetişek gününde Kademe’ni görüşme etti. Önceliğin değme ant terbiye olduğunu ve ruz bakımevlerinin sayısını arttırmak istediklerini belirten Doğan, yapılan bağlanmış açıklamaya göre şunları kaydetti:

“Muratdede Mahallemize kazandırdığımız kreşimizde önceki günün heyecanını yaşıyor, Merkezefendi Belediyesi kendisine eğitimin herhangi bir devir rahat koşullarda gerçekleşmesi için çalışıyoruz. İlçemize kazandırdığımız ve kazandıracak olduğumuz gün bakımevlerinde çocuklarımız çağdaş, kuvvetli ve ongun bire bir ortamda mesafe geçirecek. Hem bizlerin hem da ailelerin içi bu yönde çokça abat. Eğitimde okazyon eşitliği yaratmaya devam edeceğiz.”

Share: