Malatya Arguvanspor kampa giriyor

TFF 3. Kütle takımlarından Malatya Arguvanspor’un Kulüp Basın Sözcüsü Ali İmran Marasalı, kullanılmamış sezon hazırlıkları öncesi takımın Afyonkarahisar’dahi kampa gireceğini söyledi.

Marasalı, pakt yerine yeni sezon hazırlıklarını tamlık hızıyla sürdürdüklerini, takımın zaman hazırlıkları çerçevesinde kampa gireceğini söyledi.

Transfer çalışmaları çerçevesinde listelerinde yer alan oyuncularla kavil sağladıklarını nâkil Marasalı, “Transferimizi yüzde 95 tamamladık. Görüştüğümüz bazen oyuncular var, bu oyuncularla de kısa süre içerisinde anlaşmayı planlıyoruz. Geçim yaptığımız oyuncularla kampta ittifak imzalayacağız” dedi.

Marasalı, takımın Perşembe haset Afyonkarahisar’birlikte kampa gireceğini ifade ederek, “Takımımız geçmiş etap çalışmalarını Malatya’da gerçekleştirdi. Yeni sezon hazırlıkları öncesinde takımımız 2 Eylül’e kadar kamp çalışması yapacak. Sonrasında 3 Eylül’de Akhisarspor ile oynayacağımız maç amacıyla Manisa’ya geçeceğiz” ifadelerini kullandı.

“Maçlarımızı Yeşiltepe’de oynayacağız”

Takımın çöz düzlük maçlarını Yeşiltepe Spor Kompleksi’nde oynayacağını üstelik tabir fail Marasalı, “Takımımızı sezona arz gür şekilde alıştırmak amacıyla yavaş bir faaliyet harcıyoruz. Bu anlamda dinlenme kampı çalışmalarını arz gür şekilde görmek istiyoruz. Listemizde kâin oyuncularla nazik oranda anlaştık. Birkaç oyuncuyla henüz görüşmelerimiz sürüyor. O oyuncuları üstelik kadromuza katıp, sezona ongun bire bir kelle fethetmek istiyoruz. Bu anlamda eskimemiş sezonla ilişik çalışmalarımızda bitmeme ediyor. İç saha maçlarımızı Yeşiltepe Spor Kompleksi 1 Nolu Sahada oynayacağız. Bu anlamda kent merkezinde benzeri bünye arayışımız vardı. Yeşilyurt Belediye Başkanımız Mehmet Çınar ile görüştük ve Yakınca’de kâin tesisle ilişik fikir alış verişinde bulunduk. Bu konuda üstelik kesin bir kararın verilmesini bekliyoruz” diyerek konuştu. – MALATYA

Share: