Komşusu vasıtasıyla darbedildiğini öne süren eş şikayetçi oldu

Adana’nın minval Seyhan ilçesinde, komşusu tarafından darbedildiğini istikbal süren avrat şikayetçi oldu.

Cemalpaşa Mahallesi’nde ayrımsız butiğin sahibi Bahir Tunçgöğüs (37), AA muhabirine, sokakta gördüğü yaralı köpeğin tedavisini yaptırdıktan sonradan tıpkı geceliğine hareket durumunda bıraktığını söyledi.

Bir müddet sonra hisse senedi yerinin WhatsApp grubuna köpeğin çıkardığı sesten periferi tasalı olunduğuna dayalı komşusu Okşan Y’den kaygı geldiğini tez eden Tunçgöğüs, kendisinin dahi bu gruba köpeğin durumunu anlatan sıkıntı gönderdiğini belirtti.

Tunçgöğüs, hisse senedi yeri komşusu kadının bu mesaja anif aynı şekilde cevap vermesi konusunda onu engellediğini dile getirdi.

Daha sonraları butiğiyle ilişik işleri yaptırdığı terziye gittiği esnada komşusu Okşan Y’nin da orada olduğunu öne süren Tunçgöğüs, “Kendisine, benimle muhatap olmamasını söyledim. Sonrasında beni itmeye başladı. Yere düştüm ve o zaman saçlarıma yapıştı. Kafama vurdu ve beni oradaki kanepeye yatırarak üzerime artık. Çığlıklarıma esnaf geldi, beni dışarı çıkarıp onu içeriye kilitlediler. Polis Güçleri geldiğinde birlikte darbettiğini inkar etti.” ifadelerini kullandı.

Olayın ardından ambulansla hastaneye kaldırıldığını ve zedelenmek raporu aldığını kaydeden Tunçgöğüs, avukatları yoluyla hareket yeri komşusu kadından şikayetçi olduğunu bildirdi.

Okşan Y, kendisinin dahi darbedildiğini doğacak sürerek, Deniz Tunçgöğüs’ten şikayetçi olduğunu belirtti.

Share: