Kocasının caniyane katlettiği Elif amacıyla, eş muhtardan birey paylaşım! Esas-babalara yaptığı çağrı çok heybetli

Yabanıl cinayetin yaşandığı Pamukkale ilçesine kapalı Pınarkent Mahallesi’nin avrat muhtarı Korkunç Çağlar, isteyerek evlendiği kocası vasıtasıyla tekraren bıçaklanarak maktul 18 yaşındaki Elif Irmak için içtimai iletişim araçları hesabından can ayrımsız paylaşım yaptı.

“ARTIK KÂFI ARTIK YETER”

Paylaşımında Elif ve katili olan kocasının kına gecesinde fariğ fotoğrafına kayran veren Hırslı Çağlar, “Tezyifkâr gelinimiz Elifimiz” diyerek başladığı mesajında şu ifadeleri kullandı: “Hangi hayalin vardı kim bilir, geleceğe dayalı ne planların vardı. 18 yaşında, 20 yaşında yaşadığın kalp aşk değildi be yavrucuğum. Katiline mi aşırılmış oldun. Daha Çok kâfi imdi kâfi, ölmesin Elifler, ölmesin kadınlarımız caniyane. Dünyaevi öncesi psikolojik testler yapılmadan cevaz verilmesin evliliklere.

“EVLİLİĞİ KURTULUŞ KENDISINE GÖRMESİNLER”

Ana ve babalar, çocuklarınızla konuşun. Davranışlarınızla onların bulunmaz olduklarını hissettirin. Evliliği halas adina görmesinler. O yaştaki kızlarımız evlilik değil, tahsilleri ile ait planlar kursunlar.

“HİÇBİR KELİME ANLATMAZ YAŞADIĞIM ACIYI”

Çıktı yeter, Eliflerimiz vahşicesine ölmesinler. Kadınlarımız Rabbimin size emaneti, emanetinizin canını almayın. Çokça üzgünüm, hiçbir kelime anlatmaz yaşadığım acıyı. Başımız iyi olsun.”

Share: