Kars 36 Spor hazırlıklarını sürdürüyor

Kars 36 Spor hazırlıklarını sürdürüyor. Yeşil beyazlı kol, sezona ongun yok etmek istiyor.

Bölgesel Tıfıl Tomar (BAL) Ligi 3’üncü grupta saha düz Kars 36 Spor hazırlıklarını Ustalık Direktör Mahiyet Aksaka nezaretinde Prof. Dr. Abamüslüm Güven Stadyumunda yapıyor. Yapılan antrenmanda sporcuların iştahlı olmaları ise ustalık heyetin yüzünü güldürüyor.

Yeşil beyazlı ekibinin sezona amade olacağını tabir eden Teknik Direktör Mahiyet Aksaka, “Zaman öncesi hazırlıklarımız sürüyor. Haddinden Fazla dolgunca benzeri atmosfer yakaladık. Sporcularımızın hevesli olmaları bizleri memnun ediyor. Amacımız sezona çok ongun yolmak. Bunun amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

“Kars 36 Spor bindi vermek mübrem oldu”

Çok zorlu bire bir grupta, metanetli rakiplerle oynayacaklarına özen çekici Aksaka, “Aktif olmalıyız. Herhangi Bir anlamda dallı güllü olmalıyız. Takıma sistem bindi vermelidir. Klasman dahi var olmanız üzere maddi ve manevi güzünün olmalı. Ego buradan herkese çağrıda bulunuyorum. Şehrinizin takımına ehil çıkın. Bu takıma eş çıkıldığında muvaffakiyetli olacağına inanıyorum” diye niteleyerek konuştu.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde çekilme ettiğini açıklanan Kulüp Başkanı Erkan Aydın’ın incizap etmekten vaz geçtiği ve takımın başında olduğu öğrenildi. – KARS

Share: