Kâffesi Finansal’ın CEO’su Azade Kültürlü oldu

Hepsiburada, fintech şirketi Bütünü Finansal’ın Arka Idarecilik (CEO) görevine Erkin Münevver‘ın atandığını duyurdu.

Ortaklık açıklamasına bakarak, 1 Haziran’da görevine başlayan Işıklı, Hepsiburada’nın tüketici finansmanı ve genişletilmiş finansal bakım operasyonlarını yönetecek ve bu kapsamda Doruk Finansman ve Hepsipay dahil gelmek amacıyla bütün finansal bakım operasyonlarına bütünsel yaklaşımla liderlik edecek. Münevver, bu görevinde Hepsiburada CEO’su Tasavvur Emirdağ‘a kapalı çalışacak.

Açıklamada görüşlerine saha sunulan Hepsiburada CEO’su Amaç Emirdağ, Başıboş Kültürlü’ın Hepsiburada ekibine katılmasından bahtiyarlık duyduğunu belirterek, “Azade Vazıh’ın fintech ve bankacılık sektöründeki tecrübesiyle çevrim içi ve devre dışı kanallarda reis tıpkı fintech oyuncusu olma uğrunda ilerlemeye devam edeceğiz. Türkiye’nin domestik sermayeli genişlik şişman e-tecim şirketi Hepsiburada’nın, ticareti dijitalleştirmeye önderlik ika vizyonuyla sürdüreceği çalışmalara Azade Ziyalı’ın yapacağı katkılara inancım tekmil.” ifadelerini kullandı.

Hepsi Finansal CEO’su Azade Münevver ise Hepsiburada ekibinin ayrımsız parçası olmanın kendisi amacıyla bahtiyarlık ve çalkantı verici olduğunu aktararak, “Yeni görevimle Kâffesi Mali’ın büyümesine ve mufassal vadeli katma ayar yaratmasına ulama sağlayacak olmaktan iri sevinme duyuyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Serbest Aydın kimdir?

1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden ve 2003 yılında Michigan Üniversitesi İşletme Yönetimi Yüksek Lisans programından mezun olan Başıboş Münevver, kariyerine ABD’de Clark Construction Group’ta başladı. Elan bilahare McKinsey & Company’e katılan Aydın, muhtelif para kuruluşlarıyla strateji, pazarlama, nema, tahavvül yönetimi ve M&A alanlarında çalıştı. Hepsiburada’dan önce, QNB Finansbank’ta yeni müşareket kuruluşları, fintech yatırımları ve katılma platformları kurma gibi derece yaratan girişimlere öncülük fail Ziyalı, QNB Finansbank’ın Uyumsuz, Kobi Bankacılığı ve Ifa Sistemleri departmanlarında önderlik görevleri üstlendi.

Hepsiburada, projeleriyle 4. Ongunluk ve Uygulayım Bilimi Fuarı’na imza attı

 

Share: