İş Bankası ve Vehbi Antrenör Vakfı’nın Ağırlık Girişimciliği Programı’na 6 hamle seçildi

Vehbi Çalıştırıcı Vakfı ve Türkiye İş Bankası hareket birliğiyle, daha yaşanabilir tıpkısı dünyayı odağına kayran girişimleri yemlemek için bu yılın başında hayata geçirilen Bastırık Girişimciliği Programı’na (EGP) 6 uygulayım bilimi tabanlı aşama seçildi.

Program; kalifiye yetişek, afiyet ve kaliteli dirim, iklim, erişilebilir ve temiz erke, sürdürülebilir şehir ve topluluklar kabil alanlarda çevresel ve içtimai baskı yaratan yahut avam potansiyeline topluluk uygulayım bilimi tabanlı girişimlerin ölçeklenmesine destek olmayı amaçlıyor.

Baskı Girişimciliği Programı, Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırı Merkezi KWORKS ve İş Bankası’nın esas destekçisi olduğu Workup Girişimcilik Programı marifetiyle, Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı (TSGA) katkılarıyla yürütülüyor.

Program 16 haftalık 3 aşamadan oluşuyor

Seçilen 6 uygulayım bilimi tabanlı kadem, 3 aşamadan oluşan ve 16 hafta süren aheste mentorluk sürecini kapsayan programın bir numara aşamasında yapıt yahut hizmetlerinin piyasayla uyumunu, sorumluluk odağı ve iş modelini baştan değerlendirecek, hareket modellerini doğrulayacak. Girişimler ikinci aşamada ise sundukları çözümü müşteri ve aksata koşullarına henüz ağır ezgi ayla aktarmak amacıyla bildirme şule çözümlerini geliştirecek. Akıbet hamle ise çözümlerin pazara sunularak satışların artırılması ve envestisman arayışı süreçlerini kapsayacak.

Program süresince girişimler, KUSİF (Belletici Üniversitesi Toplumsal Külfet Forumu) uzmanlarından rehavet kavramı, etkinin artırılması ve ölçümü üstüne terbiye alacaklar.

Mayıs-Eylül 2022 döneminde gerçekleştirilecek Bastırık Girişimciliği Programı, tüm aşamaların böylecene girişimlerin yatırımcılarla ve ekosistemdeki aktörlerle buluşacağı bire bir günlük Impact Day etkinliği ile sona erecek.

Kalın Girişimciliği Programı’na katılmaya adalet kazanan girişimler:

Blueit: Binalarda harcanan akarsu miktarını, hamur zamanlı namına izleme edip optimize eden tıpkısı “Su Dalavere Sistemi” düz yazı ölçü.

https://blueitfuture.com/

Plantric: Özlük geliştirdiği otomatize ve optimize edilmiş kompostlama teknolojisiyle, uzvi atıkları artağan gübrelere muhavvil bir sosyal girişimdir.

Home

Senyorapp: Senyorlar (50+) amacıyla oluşturulmuş eğitim, dirim ve komünite platformudur.

Anasayfa

Togi Uygulayım Bilimi: Lityum yükün bataryalı uygulamalara müteveccih aptal, dijital enerji dalavere ve erke depolama çözümleri tasarlayan, ibdai adına tasarlayıp ürettiği batarya dümen sistemleri ve erke idare platformuyla öne sâdır girişimdir.

ANASAYFA

Tospaa: Çocuklar ve öğretmenler için kodlama öğreniminde kullanılabilecek materyaller tasarlayan tıpkı toplumsal girişimdir.

Ana Sayfa

Walkino: İnsanların hayatındaki hareketsizliğe hal olabilmek ve sürdürülebilir kalkınma amaçları doğrultusunda yaşamaya motive etmek amacıyla oyunlaştırılmış tıpkı repertuvar sunan faal uygulamadır.

https://walkino.com/

Türkiye İş Bankası ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nden kilolu birliği

İş Bankası’nın aktif büyüklüğü 1 trilyon TL’ye ulaştı

Share: