Güzün da tatilin adresi Ilıca Harlek Termal Otel

Kütahya’daki kaplıcaların, sonbaharda dinlenmenin ve yenilenmenin adresleri beyninde önce sırada düzlük aldığı bildirildi.

Kütahya’nın şifa bölgesi Ilıca Kaplıcaları’nda cıvıltı gösteren Harlek Termal Otel’in eylül ayında üstelik yüzdelik yüz sığa ile hizmet vereceği belirtildi.

Herlek Termal Otel Müdürü Engin Umur, yaptığı açıklamada, “Termal otelimiz yaz aylarında yüzdelik yüz yetenek ile çalıştı. Sonbahara girdiğimiz bu günlerde otelimiz yeniden yüzdelik beniz yetenek ile bakım veriyor. Eylül ayının sonuna kadar da mahmul olacak. Termal suyumuz romatizmal emraz ilkin görünmek için sportmen yaralanmaları ile bağırsak ve dış menüsküs yırtıklarına şifa olmaktadır” diyerek konuştu.

Umur, “Ilıca’bile vatandaşların konaklama, dinlenme ve dinlenme kampı yapma ihtiyaçlarına yanıt veren mübarek miktarda tesisimiz bulunan. Hassaten büyükşehirlerde etkili vatandaşlarımızın akman albeni almaları ve hayat zarfında alay tatillerini geçirmeleri için kaplıcalara gelmelerini tavsiye ediyorum. Kaplıcanın bulunduğu yerleşme alanlarının ciharıyek yanı ormanlarla ciltli, adeta oksijen deposu. Harlek Termal Otel’in sınırları içerisinde elde edilen bu katıksız düzlem, termal akarsu boyasız, mineral bakımında ensesi kalın, kokusuzdur. Doğanın aynı hediyesi adına şifalı bay termal havuz, hanım termal havuz, bala havuzu ve belirgin havuzumuz müşterilerimizin hizmetindedir” ifadelerini kullandı.

Harlek Termal Otel’in ayan ve bağlı kavuzları, Kütahya ilkin gelmek için Türkiye’nin ciharıyek yanından mevrut vatandaşların akınına uğruyor. – KÜTAHYAShare: