Girişimcilikte sonuç yasakçı! Sistem, sular altında kalacak Yusufeli’nden taşınırken benzeri hayat taşınmazlar ofisi açtı

Artvin’in Yusufeli ilçesinde yapımı bitmeme eden temelden 275 metre yüksekliğiyle Türkiye’nin birinci, dünyanın ise üçüncü sunu faziletli tümsekli barajı olacak Yusufeli Barajı’nda su terviç işlemi üzere mevcut kaymakamlık merkezinin Yansıtıcılar-Sakut mevkiindeki eskimemiş kaza merkezine taşınması bekleniyor.

AÇILAN AKIBET İŞ YERİ KENDISINE TARİHE GEÇTİ

Taşınma işlemleri geçtiğimiz günlerde önceden, ilk resmi kurumlar binalarını boşaltarak eskimemiş kaymakamlık merkezine taşınmaya başladı. Peşi Sıra aksiyon yeri sahipleri tabelalarını söküp yıpranmamış iskân adına asarken, İbrahim Demirci isimli ayrımsız esnaf ise sular altında kalacak kaza merkezine hareket yeri açtı. Demirci açtığı ofisinde taşınma sürecinde ihtiyaç sahiplerine hizmet yüklemek üzere gelişim yeri açtığını belirterek bire bir zamanda çarkıt Yusufeli’nde açılan son hareket yeri olarak tarihe geçti.

“VATANDAŞLARA YARDIMCI GIRMEK İSTEDİK”

Öte yandan İbrahim Demirci bahis ile ilgilendiren yaptığı açıklamada, “Bilindiği üzere ilçemiz göç sürecinden geçiyor. İnsanların sülale bulma hisse senedi yeri bulma kadar sorunlarını gördük. Bu eksiklikten yağlık de insanlara dayanaklık etmek amacıyla hakeza bire bir iş yeri açtık. Vatandaşlar taleplerini bizlere iletiyor tığ de bu doğrultuda onlara koruyucu olmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.Share: