Game Invest Aşama Sermayesi Yatırım Fonu katılma payları ihraç ediliyor

Tera Portföy, Game Invest Kadem Sermayesi Yatırım Fonu ile andıran gelecekte 1 trilyon dolara ulaşması muhtemel baziçe endüstrisine müteveccih, yurtiçi ve yurtdışından stratejik ortaklıklar, işbirlikleri ve nitelikli yatırımcı portföyü üzerinden faziletli potansiyelli projelere ve ekiplere yatırım düzenlemek, tevessül-up’lara destek çevirmek, Türkiye’den yeni Unicorn’lar intikal etmek için envestisman atağı başlatıyor.

Tera Portföy Umumi Müdürü Oğuz Büktel,  “Baziçe ekosistemindeki faziletkâr nema potansiyelli başlama-up projelerini ve yatırımları değerlendirmek üzere kurduğumuz Game Invest Hamle Sermayesi Yatırım Fonu’muz bu sektörde tecrübeli bire bir envestisman komitesi ve istişare heyeti üyeleri rehberliğinde yatırımlarına başlayacak. Ayrımsız süredir yaptığımız tanıtım turu süresince kurumsal işbirliklerimiz kapsamındaki şirketler, melek yatırımcı ağları ve kalifiye yatırımcılarımızdan aldığımız ağırbaşlı ilgiden ayrıca gurur ve coşku duyuyoruz.” dedi.

1 TRİLYON DOLARA ULAŞACAK

180 milyar dolarlık büyüklüğe cemaat baziçe endüstrisinin, mail tıpkı gelecekte Metaverse, NFT oyunları ve baziçe token’larıyla birlikte 1 trilyon dolara ulaşmasının beklendiğine belen fail Büktel, yeni adımla ilişik namına şöyle konuştu:

“Tamlık dünyada oyun oynayan insan sayısı, oyuna ayrılan ant, mal ve oyun sayısındaki aceleci tahaccüm ivmesi tüm yatırımcıların dikkatini çekiyor. Türkiye’nin son yıllarda önemli yatırımlar aldığı ve hepimiz gururlandıran ‘Unicorn’lar çıkardığı bu sektörde, gençlerimiz eliyle üretilmiş, bekleyen henüz dayanıklı çokça güzelce düşünüm ve projelere yatırım fırsatı var.

Tera Portföy, Game Invest Aşama Sermayesi Envestisman Fonu ile yurtiçi ve yurtdışından ciddi ortaklıklar, işbirlikleri ve nitelikli yatırımcı portföyü üzerinden bu yüksek potansiyelli projelere ve ekiplere yatırım yapacak, start-up’tan exit’e bindi verecek ve Türkiye’den yıpranmamış Unicorn’lar yakalamak üzere çalışacak.

TEMENNI TOPLAMA TARİHLERİ 7-8-9 HAZİRAN

2022 ve sonrasında bu yatırımı farklı aşama sermayesi yatırımlarımız ve fonlarımızın izleyeceği bilgisini paylaşmaktan ve ülkemizin baziçe ve teknoloji sektörü alandaki gelişimine katkıda bulunmaktan serencam evre mutluyuz.

Çekimli baziçe sektörü yatırım fırsatı için Game Invest Girişim Sermayesi Yatırım Fonumuzun katılım paylarını ihraç ediyor ve 7-8-9 Haziran tarihlerinde kalifiye yatırımcılarımızdan ati talepleri topluyoruz.

Yatırımcılarımız antrparantez ince görüntü ve yatırım bilgilerine, şirketimiz (www.teraportfoy.com) ve Game Invest (www.gameinvest.com.tr) kurumsal web siteleri ve DERI (www.kap.org.tr) aracılığı ile ulaşabilirler.”

Almanya’da e-tecim satışları geriledi

Toshiba 10 yatırımcıdan öneri aldı

Share: