Fransızlar dinlence amacıyla komşularının havuzunu yeğleme ediyor

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ DUYUM SERVİSİ

Avrupa’yı kavuran sıcaklar ve alevlenen şişkinlik Fransızları yeni yöntemler bulmaya itiyor. BFM Business’fecir Thomas Leroy’un haberine göre, euroda yaşanan değer kaybıyla dinlence için ülkelerini infirak edemeyen Fransızlar, soluğu komşularının havuzlarında alıyor.

Finansgundem.com’un derlediği bilgilere bakarak, tatile gidecek kadar ak yazılı olmayan Fransızlar, komşularının havuzunda serinliyor. Öğle saatleri amacıyla komşularının havuzunu kiralayıp serinleyerek tatil ihtiyacını yolmak, Fransa’de az daha yoğun ayrımsız sektöre tahavvül etmek için.

Aş Damı ve bostan üstelik dahil

Dönme ortasında coşku merkezlerinde ya üstelik şehremaneti havuzlarında olmaktansa komşularının havuzlarını kiralamayı tercih eden Fransızlar aldıkları karardan az çok memnun. Hoppadak onlar üstelik değil. Yekpare Fransa geneline yayılan bu yöntem, havuzlu eş sahiplerinin bile hoşuna gidiyor. Muhtemelen platformlar aracılığıyla ve kiralama yöntemiyle anlaşan şahıslar lüp sadece havuzundan değil mutfağından ve bahçesinden birlikte yararlanabiliyor. Avrupa hangi ahit sıcaklardan kavrulsa talebin arttığı havuzlu sitelere alelhusus swimmy.fr ve jardins-privés.com üzerinden ulaşılabiliyor. Havuzlu evlerin bazıları, bu siteler marifetiyle binlerce teklif alabiliyor.

Saati 75 euro

Dilek ve arzın istenen düzeyde olması bu yöntemin adeta bir sektöre dönüşmesine bozukluk reşit. Saati sayı farkı 75 euroya kiralanan havuzlu sitelerin başarısı yadsınamaz derecede faziletli. Fransızlar, belediyelerin yüzme havuzlarına gitmektense havuzlu siteleri kiralamayı elan mantık buluyor. Fransızlar özellikle bu sene kabil şartların incitici olduğu dönemlerde tatile gidemediklerini ve bu yolu seçtiklerini belirtiyor.

Bu boyut havuzlu ev sahipleri amacıyla da kıymetli ayrımsız fırsat anlamına geliyor. Belirledikleri fiyata tutkun olarak, havuzlu şehir sahipleri, vergiye dinlemek neredeyse yaz aylarında beş altı bin euro kar edebiliyor. Fransız yasalarına göre havuz kiralamak amacıyla ayrımsız yetkilendirme gerekmiyor. Ancak havuz gömülüyse, alarm ve yardımcı engel kabil güvenlik standartlarına uyulması şart koşuluyor.

Avrupa’de al alarm!

 

Avrupa amacıyla para şişkinliği tahmini yükseldi

 

Rusların tatil gözdesi tekrar Türkiye

 

Share: