Ebru Yaşar: Çok Bahtiyar ve Gururluyum

Ebru Yaşar, hafta böylece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde dinleti verdi. Okkalı ilginin yaşandığı konserde Yaşar, fon öncesinde gazetecilerin sorularını cevapladı. Habertürk’ten Ferit Tuğluk’un haberine göre içtimai yüklülük projesi kapsamında Eskişehir’dahi yaptıracağı andaç ormanı için verdiği 6 vazıh hava konserlerinin sonuna geldiğini açıklayan Ebru Yaşar, yaşadığı mutluluğu, “Serencam konser Denizli kaldı. Ilk Teşrin ayında altı modül konserimizi bitiriyoruz. Anı ormanımızı tamamlıyoruz. Fidanlar dikilecek ve orada Eskişehir’dahi bilcümle bu benimle birlikte dinleti atmosferini hayat dolu gelen tekmil dostlarımla diyeyim hepimizin eş bir ormanı ergin olacak. Ben bu yüzden çokça mutluyum. Herkese bu yüzden çok teşekkür ederim. Tığ çokça mutlu oluyoruz haddinden fazla gururlanıyoruz” diye niteleyerek paylaştı.

Ebru Yaşar, konser maratonunda enerjisini elbet koruduğu yönündeki soruya “Enerjimi vitaminlere ve temas tür serumlara borçluyum. Zira haddinden fazla hastalandım. Sürekli hava değişikliği yaşıyorum. Bağışıklığınız lazım istemez düşüyor amma vermiş olduğum sözlerimiz var. Gitmek istediğimiz şarkılar terennüm etmek istediğimiz yerler var. Tamam, çok dinleti verdik ama çalışmak tapınma kabilinden benim amacıyla. İnsanlara olan sorumluluğumu aileme, sanatıma ve işime olan sorumluluğumu namına getiriyorum. Ben çalışmaya ibadet gibi bakıyorum. O yüzden benim amacıyla çok kıymetli. Basit çokça vitamin takviyesi alıyorum. Yeme içme haddinden fazla kocaman, şuncacık gayrisıhhi beslenelim müstacelen metabolizmam düşüyor. Bu aralar her dönme kendine yeşil kürü yapıyorum. ve banko yeşillikler zencefil, sulu zırtlak, elma, marul, maydanoz ve ıspanak sıktırarak aynı bardak içiyorum” diyerek formülünü açıkladı.

Hayranlarının kullanılmamış yır beklentileri hatırlatılan Ebru Yaşar, “Tamam, ego de çok zaaf ediyorum. Haddinden Fazla evire çevire şarkılar var. Amma gani aynı şeyler yapmak istiyorum bekliyorum. Çok dokunaklı geçti konserler, yazın sistem dinleniyor tıpkı şekilde tatilde… Kışın az buçuk elan toparlanacağız bakalım ne ati. Beklediklerine İnşallah değecek… Her ant kim gibi… Elimden geleni yapacağım bakalım. Onlar zira yeryüzü güzeline layıklar, kıytırık bile haddinden fazla seviyorum. ve onlarla esasen bütün birlikte söyleyebileceğimiz şarkılar hazırlamaya çalışıyorum. Güzel şeyler gelecek Ebru Yaşar hitleri ati, bitmeme” dedi.

Share: