Düzce Belediyesinden 23 kulübe 552 eşofman

Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, kentte ruh gösteren çolpa spor kulüplerine materyal desteği bitmeme ediyor. 23 kulübe 552 eşofman yardımı sağladı.

Düzce Şehremini Dr. Faruk Özlü’nün başlattığı ‘Spor Şehri Düzce’ sloganıyla harekete sabık Düzce Belediyesi Cahillik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Spor Akademisi ile gelişigüzel hazırladığı çalışmayı saftirik kulüplerden zir yapıya taşıdı.

Müdürlük, Ağustos ayında başlattığı emek çerçevesinde evvel adına belediye sınırları içerisinde spor faaliyetlerini sürdüren 12 idmansız spor kulübüne toplamda 288 nüsha eşofman desteği sağladı. Eşofman desteğini alt çatı kulüplerine dahi kaydıran müdürlük elan sonraları 11 U-14 ast çatı kulübünün hoşgörülü ve sporcuları ile benzeri araya gelerek 264 eşofmanı doğrulama ederek 23 futbol kulübüne toplamda 552 adet eşofman desteği sağlamış oldu.

Ardından Düzce Müptedi Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erkan Yılmaz ve Düzce Futbol Enfrastrüktür Derneği (DÜFAD) Başkanı Gaye Gülaçtı ile bire bir araya gelen Yönetmenlik, ‘Spor Şehri Düzce’ çatısı altında sorunlar ve hal önerilerine yönelik istişarelerde bulundu. – DÜZCE

Share: