DÜRÜST Tümen Batman Saylav Özdemir, TOKİ konutlarında hayatiyetli vatandaşlarla görüştü

YANLIŞSIZ Tümen Batman Milletvekili Ziver Özdemir Kuyubaşı mevkisindeki TOKİ konutlarında eğleşme fail vatandaşlarla ayrımsız araya geldi.

Beraberinde DOĞRU Parti İl Başkanı Akif Dolgunca ile vatandaşlarla mülaki Ferah, gazetecilere, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı sosyal konut projesinin Türkiye tarihinde görülmemiş bire bir sosyal konut hamlesi olduğunu söyledi.

“Cumhurbaşkanımızın vizyonu ve sosyal büyüklük anlayışı neticesinde vatandaşlarımızın familya sahibi olmasına olanak sağlayan TOKİ, DÜRÜST Parti hükümetleri döneminde tüm anlamıyla işlev kazandı. Milyonlarca insan ve daraç gelirli aile TOKİ yardımıyla eş sahibi oldu.” diyen Özdemir, Batman’ın herhangi bir alanda olduğu kadar TOKİ yatırımlarından birlikte balaban bire bir hisse aldığını belirtti.

Özdemir, şu anne büyüklüğünde ilde 5 bin 444 bölük yapılarak türe sahiplerine tasdik edildiğini, 968 konutun inşaatının devam ettiğini anlatarak, “Buna ekleyerek Cumhurbaşkanımızın müjdesini verdiği 1750 konutu birlikte Batman’a kazandıracağız. Toplamda 8 bin 162 göz mensur edilmiş olacak. TOKİ konutlarının yanı sıra, çokça sayıda okul, hastane ve hizmet binası ile stadyumu bile ilimize kazandırdık.” dedi.

DOĞRU Parti İl Başkanı Bol ise vatandaşların aile sahibi olmasını sağlayıcı bu yatırımları hayata geçiren Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan özellikle almak amacıyla emeği geçen herkese teşekkür etti.

Share: