DTO Mağrip Karadeniz Havza Şubesi bakir yönetimi çalışmalarına başladı

Bahir Tecim Odası (DTO) Mağrip Karadeniz Yazıhane Başkanı Oğuz Ünlüer, yeni seçilen yönetimin çalışmalarına başladığını bildirdi.

Ünlüer, düzenlediği basın toplantısında, odanın 5 ayrı bölgede üyelerle enformasyon toplantıları yaparak bodur, itidalli ve detaylı vadeli eylem planı hazırlayacaklarını belirterek, “Sektörün, bölgenin ve üyelerin değme açıdan gelişmesi amacıyla imkanları sonuna büyüklüğünde kullanacağız.” dedi.

Bölgedeki ekonomik, içtimai ve kültürel konularda sair gurur ve kuruluşlarla danışma içerisinde olacaklarını anlatan Ünlüer, “Üyelerimizin dertlerinin sesi olmaya, sektörümüzün nefesi olmaya, sorunların çözümünde şahsiyet olmaya meze veriyoruz. İşte o çevrim bu gündür. Demin patırtılı, içki, koca olma emek zamanı.” ifadelerini kullandı.

Dalavere Kurulunun görev dağılımı yaptığını de aktaran Ünlüer, Sedir Başkanlığına Kamil Ustamehmetoğlu Yönetim Kurulu üyeliklerine üstelik Hasan Tahsin Karaer, Cemil Burak Gürdal, Kaan Kabile, Mustafa Kemal Bektaş ve Muhammet Mustafa Çakır’ın getirildiğini anlatım etti.

Share: