Denizlispor’dan Ömer Şişmanoğlu açıklaması

SPOR Pupa 1’inci Kütle ekiplerinden Altaş Denizlispor’da sakatlığı nedeniyle sezonun önceki haftasında Eyüpspor deplasmanında eşkâl giyemeyen Ömer Şişmanoğlu’nun lisansının daha çıkmaması tartışma yaratırken, dümen açıklama yayınlayıp golcü oyuncuyla aradaki peşinat anlaşmazlığı dolayısıyla lisansının çıkarılamadığı iddialarını yalanladı.

Yeşil-siyahlı yönetimin açıklamasında, “Profesyonel mızıka oyuncularımızdan Ömer Hasan Şişmanoğlu’nun sevap anlaşmazlığı cihetiyle lisansının çıkarılamadığı yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Sözleşmesi devam fail ve takımla gelişigüzel çalışmalarını sürdüren oyuncumuzun, sakatlığının sürmesi sebebiyle afiyet raporu henüz çıkmamıştır. Afiyet raporunun alınması ve TFF’ye gönderilmesinden sonra mevcut lisansı ara sınav yapılacak ve kadromuza dahil olacaktır” ifadeleri saha aldı.

BAKKAL: EYÜP’Ü UNUTUN Çaykur Rizespor maçı hazırlıklarına başlayan Altaş Denizlispor’dahi maharet direktör Ongun Bakkal, oyuncularından Eyüpspor maçını unutmalarını istedi. Ligin 2’nci haftasında 22 Ağustos Pazartesi haset Çaykur Rizespor’u konuk edecek olan Denizlispor’de Haluk Ulusoy Tesisleri’nde yapılan alıştırma öncesi futbolcularla kısa tıpkısı güruh eden Ongun Bakkal, Eyüpspor maçında ortaya konulan mücadeleden genel adına memnun olduğunu belirterek, “Maç süresince cümle elinden geleni yaptı. Bu yüzden hepinize teşekkürname ederim. yenilmek tek şeyin sonu değil. Mağlubiyete takılırsak kalburüstü olamayız” dedi.Bu maçı unutup Rizespor maçına mütemerkiz olarak bereketli tıpkı hazırlık devresi geçirmeleri gerektiğini oyuncularına hatırlatan Bakkal, “Eyüpspor maçını izleyerek akıllıcasına ve yanlış yaptıklarımızı görüp değerlendireceğiz. Hatalarımızı ve yanlışlarımızı tekrar etmemek üzere çalışacak, akilane yaptıklarımızın bile üstüne koyacağız. Sahada kişiliğimizi ortaya koymamız gerekiyor. Bu konuda herkese şişman görev düşüyor. Ego mağlup olmaktan değil, mağlubiyetten ibret çıkarılmamasından korkarım. Futbolda çalmak büyüklüğünde yitirmek dahi normaldir. Başınızı öne eğecek aynı genişlik yok. Bire Bir maç kaybettik amma bunu gitmek da bizim elimizde” diye konuştu.

Yeşil-siyahlı ekipte sakatlıkları dolayısıyla Eyüpspor maçında kadroda saha almayan Ömer Şişmanoğlu ve Erdal takımdan ayrı yerine fizyoterapistler eşliğinde çalıştı.

– Denizli

Share: