Denizli yerli: Merkezefendi Belediyesi, Sinemaseverleri Akkonak Mahallesi’nde Buluşturacak

Merkezefendi Belediyesi’nin sinemaseverlere yaz akşamlarında film keyfi yaşatacağı ‘Kemiksiz Hava Beyaz Perde Gecesi’ etkinliğinin ikincisi Akkonak Mahallesi’nde gerçekleştirilecek. Yekpare sinemaseverleri16 Ağustos Salı günü düzenlenecek etkinliğe davet fail Merkezefendi Şehremini Şeniz Doğan, “Pir mesafe geçireceğimiz Belirtik Albeni Beyaz Perde Gecesi’nde hemşehrilerimizle bu arada film keyfi yaşayacağız” dedi.

Merkezefendi Belediyesi aracılığıyla bu yıl ikinci misil gerçekleştirilecek ‘Zahir Çekicilik Beyaz Perde Gecesi’ etkinliği Akkonak Mahallesi Hacı Hasan Şanlı Kömürcüoğlu Ortaokulu bahçesinde yapılacak. 16 Ağustos Salı günü saat 21.00’üstelik başlayacak sinema gecesinde, yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı, Ahmet Kaide, Tasavvur Cemcir, Rasim Öztekin, Hazar Kader, Bükülme Meydan ve Erdal Boğa kabilinden isimlerin lüks aldığı ‘Düğün Cemiyet 2’ filmi beyaz perdeye yansıtılacak.

“BU İLGİ BİZLERİ BAHTIYAR EDİYOR”

Sinemaseverlerin pir benzeri yaz akşamı geçireceğini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Kültür ve konferans anlamında tıpkısı haddinden fazla cümbüş gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye bitmeme ediyoruz. Kültür ve tekellüm olmazsa olmazımız ve bizler bu tatlılıkla çalışıyoruz. Bugüne büyüklüğünde gerçekleştirmiş olduğumuz etkinliklerimize hemşehrilerimiz güç bandaj gösterdi. Bu sargı bizleri bahtiyar ediyor ve eskimemiş ameliyat amacıyla bizi motive ediyor. Hem hemşehrilerimizin dörtköşe vakit geçirmesi hem da nostaljik gaz yuvarı yaşatmak amacıyla düzenlediğimiz Degaje Çekicilik Sinema Gecesi etkinliğimizi bu kere Akkonak Mahallesi’nde gerçekleştireceğiz. Merkezefendili hemşehrilerimizi, gelişigüzel film keyfi yaşamak üzere etkinliğimize davet ediyorum” dedi.

Share: