CHP’li büyükşehir belediye başkanları Ordu’da esnafı musahabe etti

CHP’li 10 büyükşehir belediye reisi, Kargaşa’da esnaf ve vatandaşlarla aynı araya geldi.

Büyükşehir şehremaneti başkanları, kentte planlı “Büyükşehir Uray Başkanları Buluşması”nın peşi sıra Altınordu ilçesinde esnaf ziyareti yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İsmetpaşa Caddesi’nde vatandaşlarla arkadaşça etti, fotoğraf çektirdi. Esnafın sorun ve taleplerini dinleyen İmamoğlu, iş yeri sahipleri ve çalışanlara kolaylıklar diledi.

İmamoğlu, bire bir esnaf ziyaretinde, insanların basit ahzüita yapabilmesini talep ederek, “Herkesin geliri dolgunca olsun. Temennimiz o. Ekonomi gani olursa sağlık dahi daha erdemli ayla sağlık. İşsiz insanımız olmasın. Öyle dualar ediyoruz, çalışıyoruz. Bütün birlikte başarırız inşallah.” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Reisi Mansur Tehlikeli, Süleyman Kader Caddesi güzergahında esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

İzmir Büyükşehir Belediye Reisi Tunç Soyer ile Vazıh Büyükşehir Şehremini Hırslı Çerçioğlu birlikte Sırrıpaşa Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Reisi Yılmaz Büyükerşen, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Eder Albayrak, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Muğla Büyükşehir Şehremini Osman Gürün, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Uğraş ve Sazak Büyükşehir Şehremini Vahap Seçer birlikte esnaf ve vatandaşlarla kardeşçe etti.

Daha sonraları tıpkı araya gelen büyükşehir şehremaneti başkanları, sahilde bilgisiz vatandaşları selamladı.

Programlara, CHP Evcil Yönetimlerden Mesul Genel Başkan Yardımcısı ve Kalaba Milletvekili Seyit Torun, CHP Ordu Saylav Mustafa Adıgüzel, CHP Kargaşa İl Başkanı Atila Delicesine, Gülyalı Şehremini Ulaş Tepe ile ara sıra partililer da katıldı.Share: